0

Peliuko pamokėlės. Skaičiuojam! 3

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Peliuko pamokėlės. Skaičiuojam! 3

  • Leidėjas: Tabula rasa
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 16x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9955520000

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Peliuko pamokėlės. Skaičiuojam! 3" aprašymas

„Skaičiuojam! 3" yra antroji iš trijų serijos "Skaičiuojam!"
knygelių. Čia toliau mokoma rašyti skaičius bei skaičiuoti. Užduotis
siūlome atlikti iš eilės, puslapis po puslapio. Geriausia, jei
kiekvienoje pamokėlėje vaikas pirmiausia pabaigtų piešinius, po to
parašytų tai, kas siūloma, o tada spalvintų ar (j ei reikia) atliktų
kitas užduotis. Jei rašyti sekasi sunkiau, galima pasiūlyti tuos pačius
elementus parašyti sąsiuvinyje.

Vaiko, besiruošiančio į mokyklą, laukia didžiulės permainos. Jį užgriūva gausybė naujos informacijos, tenka taikytis prie greitesnio gyvenimo tempo, išmokti drausmės, įgyti sistemingo darbo įgūdžių. Vaikams, ypač tiems, kurie nelankė ikimokyklinio ugdymo įstaigų, perėjimas iš nerūpestingos vaikystės į pareigų kupiną moksleivio pasaulį ne visada būna lengvas. „Peliuko pamokėlės" - tai knygelių serija, kuri skirta vaikams, besiruošiantiems mokyklai namuose, vyresniems darželinukams bei parengiamųjų klasių moksleiviams. Kaip papildoma medžiaga jomis gali naudotis ir pirmokai, ypač tie, kuriems sekasi sunkiau.


Atnaujintą „Peliuko pamokėlių" seriją sudaro trys knygelės: „Rašom!", „Skaičiuojam!" ir „Pažįstam pasaulį!". Jos gali būti naudojamos tiek kartu, tiek atskirai. Kiekvienas puslapis - atskira užduotis. Užduotys nesudėtingos, todėl dažnai vaikas jas gali suprasti pats arba truputį padedamas suaugusiųjų. Skatinkite vaiką ne tik atlikti užduotį, tačiau ir aptarti tai, ką jis veikia, kas pavaizduota paveikslėliuose, ką jis dar galėtų papasakoti viena ar kita tema ir pan. Taip įgyjama naujos patirties, lavinama kalba, ugdomi bendravimo įgūdžiai. Kiekviena uzduotėlė tinkama keliems vaiko gebėjimams ugdyti (pvz., spalvinant ugdomi motoriniai įgūdžiai, įvardinant, kas nupiešta, turtinamas žodynas, pasakojant lavinama rišli kalba, vaizduotė, skaičiuojant, nurodant įvairių daiktų tarpusavio santykius, dydžius - loginiai, matematiniai sugebėjimai ir t.t.).


Knygelė „Skaičiuojam!" - tai pirmoji pažintis su skaičiavimu, logikos bei skaičių pasauliu. Be to, kiekvienoje pamokėlėje skatinkite vaiką ne tik skaičiuoti bei rašyti, tačiau ir spalvinti, piešti, kalbėti, pasakoti, žaisti. Nepraleiskite progos pasidairyti aplink, rasti skaičių namuose, gatvėje, parduotuvėje ir t.t. Lyginkite, sverkite, matuokite, skaičiuokite kainas, prisiminkite tai, ką išmokote, ir pamokėlei pasibaigus. Užduotis galima atlikinėti iš eilės, tačiau eilės tvarką galima ir šiek tiek keisti, derinantis prie kitų naudojamų mokymo priemonių ar tiesiog atsižvelgiant į nuotaiką bei situaciją.


Linkime sėkmės ir tikimės, kad „Peliuko pamokėlės" bus ir naudingos ir malonios.

Parašykite atsiliepimą apie "Peliuko pamokėlės. Skaičiuojam! 3"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių knygelės


Dažniausiai su "Peliuko pamokėlės. Skaičiuojam! 3" perkama kartu