⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelnyti jos meilę (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 3.49 SoldOut

Knygos "Pelnyti jos meilę (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Pelnyti jos meilę“ – ketvirtoji „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ serijos knyga, kurioje pasakojama jauniausiojo brolio Džeikobo istorija.

Džeikobą Vorinerį visi laiko pramuštgalviu ir maištininku, kurio galvoje sukasi tik mintys apie moteris ir viliones. Daugiausiai laiko jis praleidžia mėgaudamasis hedonistiniais malonumais Londone – šie jam pelnė mergišiaus pravardę. Atrodo, kad iš visų savo brolių būtent Džeikobas įkūnija tai, dėl ko geriausiai žinoma ir kritikuojama Vorinerių giminė – skandalingą ant padorumo ribos balansuojantį elgesį. Kol jo broliai puoselėja viltis, jog jaunėlis galiausiai susitupės, ves ir gyvens ramų gyvenimą, Džeikobas turi kitų planų.

Mokytoja Felisitė Blunt gyvena visiškai priešingą gyvenimą. Ji jaučia, jog metai bėga, o dienos darosi vis nuobodesnės ir tuščios. Galbūt tai pasikeistų priėmus dėdės kvietimą atvykti į Londoną? Dėdė slapčia planuoja ištesėti Felisitės motinai duotą priešmirtinį pažadą ir ištekinti jauną merginą. Vieno pokylio metu Felisitė ir Džeikobas susitinka. Intriguojanti pažintis pažadina moters širdyje smalsumą ir išblaško kaustantį snaudulį. Tačiau būdama atsargi ji žino, jog negali aklai pasiduoti jausmams, todėl ji stengsis taip lengvai nepasiduoti pagarsėjusio lovelaso vilionėms.

Tačiau kodėl iš tiesų Felisitė traukia Džeikobą ir gauna tiek daug jo dėmesio? O gal šis nutrūktgalvis Vorineris slepia ši tą daugiau? Ketvirtoji ir paskutinioji serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ knyga „Pelnyti jos meilę“ – atskleis paslaptį apie jauniausiąjį šeimos narį. Ar tikrai Džeikobas yra tik malonumų ir patogaus gyvenimo ieškantis nenuorama?

„Dėl stipraus siužeto, ugningos chemijos tarp dviejų patrauklių pagrindinių veikėjų ir puikių antrojo plano veikėjų, „Pelnyti jos meilę“ yra didinga šaunios knygų serijos pabaiga.“
All About Romance

„Tokių sodrių personažų nesitikėjau, ypač turint omenyje Džeikobo reputaciją tarp moterų. Siužete gausybė posūkių, bet įvykiai nuosekliai seka vienas kitą. Tam tikrą spaudimą kuria gėrio ir blogio kova bei įtampa tarp jų. Čia skaitytojas ras viską: šeimą ir draugus, šokius, ilgus pokalbius, melus, paslaptis, pavojų, blogį, skausmą, liūdesį, pyktį, ašaras, meilę, mylėjimą ir, galiausiai, – laimę. Puiki serijos pabaiga, kurioje nemažą vaidmenį atlieka ir kiti Vorineriai bei jų šeimos.“
Romance Junkies

Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė


  • Autorius: Virginia Heath
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 316
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090304327-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pelnyti jos meilę (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pelnyti jos meilę (knyga su defektais)", Virginia Heath. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Virginia Heath su knyga "Pelnyti jos meilę (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pelnyti jos meilę (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginia Heath. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pelnyti jos meilę (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pelnyti jos meilę (knyga su defektais)" perkama kartu