⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelnyti jos meilę

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-02-07 Indre L.

Atsipalaidavau su knyga ne tas zodis... Griebiau po to visas likusias knygas, nuostabus meiles romanai...


2023-04-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pelnyti jos meilę" aprašymas

„Pelnyti jos meilę“ – ketvirtoji „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ serijos knyga, kurioje pasakojama jauniausiojo brolio Džeikobo istorija.


Džeikobą Vorinerį visi laiko pramuštgalviu ir maištininku, kurio galvoje sukasi tik mintys apie moteris ir viliones. Daugiausiai laiko jis praleidžia mėgaudamasis hedonistiniais malonumais Londone – šie jam pelnė mergišiaus pravardę. Atrodo, kad iš visų savo brolių būtent Džeikobas įkūnija tai, dėl ko geriausiai žinoma ir kritikuojama Vorinerių giminė – skandalingą ant padorumo ribos balansuojantį elgesį. Kol jo broliai puoselėja viltis, jog jaunėlis galiausiai susitupės, ves ir gyvens ramų gyvenimą, Džeikobas turi kitų planų.


Mokytoja Felisitė Blunt gyvena visiškai priešingą gyvenimą. Ji jaučia, jog metai bėga, o dienos darosi vis nuobodesnės ir tuščios. Galbūt tai pasikeistų priėmus dėdės kvietimą atvykti į Londoną? Dėdė slapčia planuoja ištesėti Felisitės motinai duotą priešmirtinį pažadą ir ištekinti jauną merginą. Vieno pokylio metu Felisitė ir Džeikobas susitinka. Intriguojanti pažintis pažadina moters širdyje smalsumą ir išblaško kaustantį snaudulį. Tačiau būdama atsargi ji žino, jog negali aklai pasiduoti jausmams, todėl ji stengsis taip lengvai nepasiduoti pagarsėjusio lovelaso vilionėms.


Tačiau kodėl iš tiesų Felisitė traukia Džeikobą ir gauna tiek daug jo dėmesio? O gal šis nutrūktgalvis Vorineris slepia ši tą daugiau? Ketvirtoji ir paskutinioji serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ knyga „Pelnyti jos meilę“ – atskleis paslaptį apie jauniausiąjį šeimos narį. Ar tikrai Džeikobas yra tik malonumų ir patogaus gyvenimo ieškantis nenuorama?„Dėl stipraus siužeto, ugningos chemijos tarp dviejų patrauklių pagrindinių veikėjų ir puikių antrojo plano veikėjų, „Pelnyti jos meilę“ yra didinga šaunios knygų serijos pabaiga.“


All About Romance„Tokių sodrių personažų nesitikėjau, ypač turint omenyje Džeikobo reputaciją tarp moterų. Siužete gausybė posūkių, bet įvykiai nuosekliai seka vienas kitą. Tam tikrą spaudimą kuria gėrio ir blogio kova bei įtampa tarp jų. Čia skaitytojas ras viską: šeimą ir draugus, šokius, ilgus pokalbius, melus, paslaptis, pavojų, blogį, skausmą, liūdesį, pyktį, ašaras, meilę, mylėjimą ir, galiausiai, – laimę. Puiki serijos pabaiga, kurioje nemažą vaidmenį atlieka ir kiti Vorineriai bei jų šeimos.“


Romance Junkies


Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė


  • Autorius: Virginia Heath
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 316
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090304327

Kiti taip pat domėjosi


2019-02-07

Atsipalaidavau su knyga ne tas zodis... Griebiau po to visas likusias knygas, nuostabus meiles romanai...

Parašykite atsiliepimą apie "Pelnyti jos meilę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pelnyti jos meilę", Virginia Heath. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Virginia Heath su knyga "Pelnyti jos meilę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pelnyti jos meilę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginia Heath. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pelnyti jos meilę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pelnyti jos meilę" perkama kartu