0

Pelnyti jos meilę

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina Internetu: 6,99 €
Kaina Knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-02-07 Indre L.

Atsipalaidavau su knyga ne tas zodis... Griebiau po to visas likusias knygas, nuostabus meiles romanai...

Informacija

Pelnyti jos meilę

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 316
  • ISBN ar kodas: 9786090304327

2020-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Pelnyti jos meilę“ – ketvirtoji „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ serijos knyga, kurioje pasakojama jauniausiojo brolio Džeikobo istorija.


Džeikobą Vorinerį visi laiko pramuštgalviu ir maištininku, kurio galvoje sukasi tik mintys apie moteris ir viliones. Daugiausiai laiko jis praleidžia mėgaudamasis hedonistiniais malonumais Londone – šie jam pelnė mergišiaus pravardę. Atrodo, kad iš visų savo brolių būtent Džeikobas įkūnija tai, dėl ko geriausiai žinoma ir kritikuojama Vorinerių giminė – skandalingą ant padorumo ribos balansuojantį elgesį. Kol jo broliai puoselėja viltis, jog jaunėlis galiausiai susitupės, ves ir gyvens ramų gyvenimą, Džeikobas turi kitų planų.


Mokytoja Felisitė Blunt gyvena visiškai priešingą gyvenimą. Ji jaučia, jog metai bėga, o dienos darosi vis nuobodesnės ir tuščios. Galbūt tai pasikeistų priėmus dėdės kvietimą atvykti į Londoną? Dėdė slapčia planuoja ištesėti Felisitės motinai duotą priešmirtinį pažadą ir ištekinti jauną merginą. Vieno pokylio metu Felisitė ir Džeikobas susitinka. Intriguojanti pažintis pažadina moters širdyje smalsumą ir išblaško kaustantį snaudulį. Tačiau būdama atsargi ji žino, jog negali aklai pasiduoti jausmams, todėl ji stengsis taip lengvai nepasiduoti pagarsėjusio lovelaso vilionėms.


Tačiau kodėl iš tiesų Felisitė traukia Džeikobą ir gauna tiek daug jo dėmesio? O gal šis nutrūktgalvis Vorineris slepia ši tą daugiau? Ketvirtoji ir paskutinioji serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ knyga „Pelnyti jos meilę“ – atskleis paslaptį apie jauniausiąjį šeimos narį. Ar tikrai Džeikobas yra tik malonumų ir patogaus gyvenimo ieškantis nenuorama?„Dėl stipraus siužeto, ugningos chemijos tarp dviejų patrauklių pagrindinių veikėjų ir puikių antrojo plano veikėjų, „Pelnyti jos meilę“ yra didinga šaunios knygų serijos pabaiga.“


All About Romance„Tokių sodrių personažų nesitikėjau, ypač turint omenyje Džeikobo reputaciją tarp moterų. Siužete gausybė posūkių, bet įvykiai nuosekliai seka vienas kitą. Tam tikrą spaudimą kuria gėrio ir blogio kova bei įtampa tarp jų. Čia skaitytojas ras viską: šeimą ir draugus, šokius, ilgus pokalbius, melus, paslaptis, pavojų, blogį, skausmą, liūdesį, pyktį, ašaras, meilę, mylėjimą ir, galiausiai, – laimę. Puiki serijos pabaiga, kurioje nemažą vaidmenį atlieka ir kiti Vorineriai bei jų šeimos.“


Romance Junkies


Iš anglų kalbos vertė Indrė Kairytė

2019-02-07

Atsipalaidavau su knyga ne tas zodis... Griebiau po to visas likusias knygas, nuostabus meiles romanai...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu