0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelyčių maratonas

Kaina internetu: 3,89 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.10 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 3.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pelyčių maratonas" aprašymas

"Pelyčių maratonas" - eilėraštukų knyga vaikams.

Jono Liniausko eilėraščiai vaikams – smagūs ir labai mažųjų skaitytojų mėgstami. Ne viena jo knygelė įtraukta į „Aukso fondą” – rekomenduojamų knygų vaikams sąrašą. „Pelyčių maratone“ svarbios ne tik pelės, bet ir ežiai, gulbės, paukščiai ir žuvys, poetas kalbasi su smalsučiais apie gamtos pasaulio stebuklus, rimtus ir nerimtus žaidimus ir netgi apie vaiduoklius.

Užupyje už Vilnelės
Visą naktį bėgo pelės.

Nenorėjo pelės miego,
Nes labai bėgimą mėgo.

Ta, kuri atbėgs greičiausiai,
Bus geriausia ir gražiausia...


Parašykite atsiliepimą apie "Pelyčių maratonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pelyčių maratonas", kurį parašė Jonas Liniauskas. Siūlome ne tik išsamų "Pelyčių maratonas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jonas Liniauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pelyčių maratonas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pelyčių maratonas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pelyčių maratonas" perkama kartu