⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelytė Zita

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-08-29 Gytė, 12

Ziauriai faina cd, labai rekomenduoju


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 8.21 SoldOut

Knygos "Pelytė Zita" aprašymas

Tai knyga, kurioje daug kas tarsi perimta iš tradicinio pasakų pasaulio: pasivertimai, burtai, raganystė, kalbantys gyvūnai. Tačiau vargu ar aptiktume nors vieną tradicinę liaudies pasaką, kurioje taip artimai bičiuliautųsi pelė ir...tarakonas...Taigi rašytojas ir vėl derina bemaž nesuderinamus dalykus, stebina ir pokštauja – kuria savitą pramanytąjį pasaulį. O svarbiausia, rašytojas labai aiškiai išsako gyvenimo vertybes, skatina atsikratyti baimių ir ryžtingai pasipriešinti blogiui.Kiti taip pat domėjosi


2019-08-29

Ziauriai faina cd, labai rekomenduoju

2012-01-23

Man labai patinka Pelytes Zitos sureliai

2008-10-02

Fantastika!!! Jega!!! Knyga pilna vaikiskos naivios tragikomikos, absurdo, smaikstumo ir gyvenimisku situaciju.

Parašykite atsiliepimą apie "Pelytė Zita"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pelytė Zita", kurį pristato Sigutė Ach, Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų "Pelytė Zita" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sigutė Ach, Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pelytė Zita". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pelytė Zita" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pelytė Zita" perkama kartu