0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant" aprašymas

Knyga „Pelytės Sofijos nuotykiai. Smaragdo uogų beieškant“ skirta vaikams nuo 5 metų.

Pelytė Sofija labai mėgsta piešti. Kai išgirsta apie ypatingas smaragdo uogas, iš kurių galima pasigaminti nuostabiausią dažų spalvą, ji užsinori būtinai jų gauti! Bet jos auga tik vienoje miško vietoje – pavojingame Išsikerojusių Piktžolių take, gerokai nutolusiame nuo jaukiosios Pušų Spyglių giraitės. Sofija įtikina savo geriausią draugę varlytę Hetę leistis į nuotykį kartu. Ar jiedvi ras smaragdo uogų ir saugiai sugrįš namo?

Gausiai iliustruota knygelė „Pelytės Sofijos nuotykiai“ parašyta lengvai skaitoma kalba ir puikiai tinka pradedantiesiems skaitytojams.

„Pelytės Sofijos nuotykiai. Smaragdo uogų beieškant“:

pataria ko nors įsigeidus, dėl to daikto nepamesti galvos;
moko, kad išankstinės nuostatos ne visada yra pagrįstos;
teigia, kad suaugusieji ne visada viską žino geriau, bet būtina su jais, ypač tėvais, pasitarti;
akcentuoja, kad svarbu pasikliauti draugais.

Tai antra pamokomų „Pelytės Sofijos nuotykių“ knyga.

Popi Grin gali kalbėtis su gyvūnais! Deja, jie niekada neatsako. Todėl ji pradėjo rašyti įsivaizduodama, ką gyvūnai galėtų pasakyti ir padaryti, jei žmonės nematytų. Popi gyvena miško pakraštyje Konektikuto valstijoje, JAV, o jos kiemas dažnai tampa žaidimų aikštele įvairiems laukiniams gyvūnams: paukščiams, triušiams, voverėms, pelėnams, skunkams, elniams ir net laukiniams kalakutams.

Dženifer A. Bel yra iliustratorė, kurios darbų galima rasti sveikinimo atvirukuose, žurnaluose ir daugybėje knygų vaikams. Ji gyvena Mineapolyje, Minesotos valstijoje, kartu su vyru, sūnumi ir kaprizinga kate.


  • Autorius: Poppy Green
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 14x20, kieti vrišeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090147856

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant", kurį pristato Poppy Green. Siūlome ne tik išsamų "Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Poppy Green. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pelytės Sofijos nuotykiai 2. Smaragdo uogų beieškant" perkama kartu