0

Pirkėjų atsiliepimai

Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas

Kaina: 6,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas" aprašymas

Vaikams nuo 5 metų.

Į Sidabro Ežero mišką atėjo pavasaris! Medžiai skleidžia pumpurus, o oras kvepia sausmedžiais.

Pelytė Sofija nekantrauja grįžti į mokyklą po ilgos žiemos pertraukos. Tačiau ji ir jos draugai nustemba sužinoję, kad naujasis klasės draugas yra... gyvatė! Gyvūnai apie gyvates yra girdėję daug baisių istorijų. Ar Sofija įveiks savo baimes ir susidraugaus su naujoku Ovenu? O gal gandai vis dėlto tikri?

Miela, pamokoma ir gausiai iliustruota knygelė „Pelytės Sofijos nuotykiai“ parašyta lengvai ir puikiai tinka pradedantiesiems skaitytojams.

„Pelytės Sofijos nuotykiai. Naujas draugas“:

moko nesivadovauti išankstinėmis nuostatomis apie kitus;
akcentuoja, kad svarbiausia ne išorė, o tai, koks tavo vidus;
meniškos iliustracijos ugdo estetinį skonį;
nesudėtinga kalba parašyta knyga tinka pradedantiesiems skaityti.

Popi Grin – gali kalbėtis su gyvūnais! Deja, jie niekada neatsako. Todėl ji pradėjo rašyti įsivaizduodama, ką gyvūnai galėtų sakyti ir daryti žmonėms nematant. Popi gyvena miško pakraštyje Konektikuto valstijoje, JAV, o jos kiemas dažnai tampa žaidimų aikštele įvairiems laukiniams gyvūnams: paukščiams, triušiams, voverėms, pelėnams, skunkams, elniams ir net laukiniams kalakutams.

Dženifer A. Bel yra iliustratorė, kurios darbų galima rasti sveikinimo atvirukuose, žurnaluose ir daugybėje knygų vaikams. Ji gyvena Mineapolyje, Minesotos valstijoje, kartu su vyru, sūnumi ir kaprizinga kate.


  • Pavadinimas originalo kalba: THE ADVENTURES OF SOPHIE MOUSE. A NEW FRIEND
  • Autorius: Poppy Green
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090147016
  • Vertėjas: Vainius Bakas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas", kurį pristato Poppy Green. Siūlome ne tik išsamų "Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Poppy Green. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas" perkama kartu