⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Penki antikatalikiški mitai (serija „Siekiantiems begalybės“)

Kaina: 8,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Penki antikatalikiški mitai (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymas

Teologinė knyga "Penki antikatalikiški mitai: vergovė, kryžiaus žygiai, inkvizicija, Galilėjus ir holokaustas“ – tai jau dvyliktas Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys. Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo. Esame įsitikinę, kad gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.

Gerardas M. Verschuurenas yra žmogaus genetikas, taip pat turintis mokslo filosofijos daktaro laipsnį. Studijavo ir dirbo Europos bei Jungtinių Valstijų universitetuose. Šiuo metu yra išėjęs į užtarnautą poilsį, tačiau didžiąją laiko dali praleidžia rašydamas, kalbėdamas ir konsultuodamas mokslo ir religijos, kurinio ir evoliucijos bei tikėjimo ir proto santykio klausimais.

„Šioje knygoje nagrinėsime mitus, kurie tariamai demaskuoja Katalikų Bažnyčios „nešvarią istoriją". Tai prieš Katalikų Bažnyčią nusistačiusių žmonių dirbtinai sukurti mitai. Jie labiau paremti fiktyviais, o ne tikrais faktais. Tiesą sakant, jie iškraipo faktus. Katalikai yra puikus puolimo taikinys - iš dalies dėl to, kad, susidūrę su katalikybei priešiškomis kultūromis, jie yra linkę tylėti.
Katalikų Bažnyčios „nešvari istorija" nėra jau tokia nešvari. Kaip kartą yra pasakęs popiežius Leonas XIII, nėra priežasties, dėl kurios Katalikų Bažnyčia turėtų bijoti istorinės tiesos."

Gerardas M. Verschuurenas

Siekti begalybės reiškia, kad mūsų troškimas - TIESOS, GĖRIO, GROŽIO, MEILĖS - neturi ribų. Esame atviri begalybei - siekiame visiško šio troškinio išsipildymo. Suvokdami save kaip slėpinį, mes patiriame didžiausią slėpinį, kuri vadiname Dievu.


  • Autorius: Gerard M. Verschuuren
  • Serija: Siekiantiems begalybės
  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098088250
  • Vertėjas: Rima Neverauskytė-Brundzienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Penki antikatalikiški mitai (serija „Siekiantiems begalybės“)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Gerard M. Verschuuren pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Penki antikatalikiški mitai (serija „Siekiantiems begalybės“)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Penki antikatalikiški mitai (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Penki antikatalikiški mitai (serija „Siekiantiems begalybės“)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Penki antikatalikiški mitai (serija „Siekiantiems begalybės“)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gerard M. Verschuuren tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Penki antikatalikiški mitai (serija „Siekiantiems begalybės“)" perkama kartu