0

Penkiasdešimt lietaus vardų

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Penkiasdešimt lietaus vardų

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094443534

2021-02-28 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Penkiasdešimt lietaus vardų" aprašymas

Pirmasis rašytojos Asha Lemmie romanas „Penkiasdešimt lietaus vardų“ vos per kelias savaites tapo bestseleriu. Tai stulbinantis epas apie ryšius, kurie susieja žmones ir suteikia jėgų gyventi.

Noriko – pavainikė. Ji neteisėta japonų aristokratų dukros ir afroamerikiečio dukra. 1948-tais metais Nori gimimas – gėda, kurią reikia paslėpti. Būtent todėl mergaitė gyvena močiutės Juko Kamiza namuose. Deja, turtinga šeima meile ir rūpesčiu mergaitės neapsupa. Atvirkščiai – uždaro ją palėpėje, niekina ir verčia maudytis baliklio voniose, kad bent truputį pašviesintų gėdingą odos spalvą. Mergaitė nemato saulės, bet išmoksta branginti lietaus garsą. Ji svajoja patikti močiutei, bet sulaukia tik žiaurumo.

Nori paklūsta mamos nurodymams tylėti, nekalbėti, klausyti, nesipriešinti. Tačiau intelektualus ir smalsus vaikas suvokia, kad už palėpės sienų slypi pasaulis. Pasaulis, kuriame, deja, jai vietos nėra. Gyvenimas tampa šviesesniu, kai senelių namuose apsigyvena vyresnysis Norikos brolis Akira – teisėtas šeimos paveldėtojas.

Jaunuoliai susidraugauja. Tarp jų užsimezga ryšys, kurį Juko Kamiza nori žūt būt nutraukti. Akira tampa sesers langu į pasaulį už palėpės sienų. To užtenka, kad Nori suabejotų jai skirtu likimu. Mergina patiki, kad galbūt pasaulyje yra vieta ir jai. Norika pasirengusi kovoti, kad taptų jo dalimi. Šis mūšis gali kainuoti viską.

Asha Lemmie romane „Penkiasdešimt lietaus vardų“ sukūrė stiprius veikėjus ir sudėtingus vienos šeimos narių santykius. Draugystė, atsidavimas, gėda, kaltė, noras gyventi – vos kelios daugiasluoksnio pasakojimo temos. Skaitytojai žada, kad užvertę paskutinį puslapį dar ilgai iš galvos neišmesite Norikos.

Asha Lemmie – amerikiečių autorė. Ji Bostono universitete mokėsi literatūros ir kūrybinio rašymo, vėliau Niujorke dirbo knygų leidybos srityje. „Penkiasdešimt lietaus vardų“ – pirmoji autorės knyga. Ji iš karto sulaukė pasisekimo ir tapo „New York Times“ bestseleriu. Rašytoja savo kūryboje į istoriją žvelgia iš unikalių perspektyvų.

Iš anglų kalbos vertė Augustė Čebelytė-Matulevičienė

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame knygą įsigyti internetu ir pasinerti į originalų siužetą. Pirkti online siūlome ir kitų žanrų literatūrą. Nuolat rengiame išpardavimus ir akcijas, kuomet knygos kainuoja pigiau. Išsirinkti padės apžvalgos bei atsiliepimai arba leidinių santraukos su aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi, leidėju ir kita svarbia informacija.

Parašykite atsiliepimą apie "Penkiasdešimt lietaus vardų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Penkiasdešimt lietaus vardų, kurią skaitytojams dovanoja Asha Lemmie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Asha Lemmie su knyga Penkiasdešimt lietaus vardų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Penkiasdešimt lietaus vardų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asha Lemmie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Penkiasdešimt lietaus vardų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Penkiasdešimt lietaus vardų" perkama kartu