0

Penkios gyvenimo mozaikos

  • Nuolaida knygai -76%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 2,49 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-02-07 VAIDA

Puiki knyga.

Informacija

Penkios gyvenimo mozaikos

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786098112979

2020-07-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje „Penkios gyvenimo mozaikos“ žinomas rašytojas ir lektorius Jim Rohn ieško pačių giliausių priežasčių, kodėl vieniems žmonėms sekasi, o kitiems – ne. Jis apžvelgia pagrindinius sėkmės elementus – filosofiją, požiūrį, veiklumą, rezultatus ir gyvenimo būdą.


Mūsų asmeninė filosofija labiausiai formuoja individualų požiūrį į gyvenimą. O požiūris nulemia tiek mūsų veiklos aktyvumą, tiek kokybę. Nuo veiklumo priklauso rezultatai, o rezultatai suformuoja mūsų gyvenimo būdą.


Išskirtinėje ir visame pasaulyje itin populiarioje knygoje „Penkios gyvenimo mozaikos“ J. Rohn pristato idėjas ir įžvalgas apie asmeninę sėkmę. Savo nepakartojamu stiliumi autorius kalba apie viltį, įkvėpimą ir pateikia atsakymus tiems, kurie ieško geresnio gyvenimo. Jis parūpina medžiagos ir padrąsina visus, kurie nusiteikę vadovautis filosofija, kad kiekvienas gali gauti daugiau nei turi, nes gali tapti geresniu nei yra.


„Jim Rohn yra išskirtinis! Jis yra vienas iš tobuliausių, profesionaliausių kalbėtojų, o jo skelbiamą žinią turi išgirsti visi.“

Brian Tracy, knygų „Pasitikėjimo savimi galia“, „Maksimalus pasiekimas“ autorius


„Unikalus J. Rohn stilius ir informacijos pateikimas padaro jį visa galva aukštesnį nei likusieji.“

Harvey Mackay, žurnalistas, verslininkas, rašytojas„Jim Rohn yra vienas iš įžvalgiausių mąstytojų ir protą atveriančių žmonių, kokių man kada nors teko klausyti.“


Les Brown


Jim Rohn (1930–2009) – amerikiečių rašytojas, verslo filosofas, asmeninio tobulėjimo mokytojas, savigalbos guru. Jo žemiškas ir pagrįstas požiūris į gyvenimą ir tai, kaip jį pagerinti, pelnė jam bestselerių autoriaus vardą daugybėje pasaulio šalių.

Jim Rohn buvo vienas stipriausių ir įsimintiniausių mokytojų. Pačius sudėtingiausius, amžinus ir laikui nepavaldžius principus jis sugebėdavo pateikti labai paprastai ir suprantamai. Daugelis jį sutikusių ir jo paskaitų klausiusių žmonių teigia, jog lektorius padarė teigiamą įtaką ir įkvėpė pozityviems pokyčiams.

Daugiau nei 40 metų J. Rohn padėjo žmonėms visame pasaulyje, patardamas, kaip tinkamai dėlioti ir formuoti savo gyvenimą, kaip praplėsti savo vaizduotę ir pamatyti, kad įmanoma daug daugiau nei jie iki tol manė. Jis laikomas vienu įtakingiausių verslo filosofų ir asmeninio tobulėjimo ekspertų. J. Rohn parašė daugybę knygų, begalę kartų kabėjo televizijos ar radijo eteryje, mokė visa kartą asmeninio tobulėjimo trenerių, didžiausių įmonių vadovų. Lietuviškai taip pat išleista jo knyga „Vitaminai protui“.


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

2020-02-07

Puiki knyga.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu