0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Penkios meilės kalbos (dovaninis)

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 1.90 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Penkios meilės kalbos (dovaninis)" aprašymas

„<...> pagrindinis žmogaus emocinis poreikis yra jaustis mylimam. Dėl meilės mes įkopiame į viršukalnes, perplaukiame jūras, pereiname dykumas ir ištveriame didžiausius sunkumus. Be meilės kalnai tampa neįveikiami, jūros – neperplaukiamos, dykumos – nepereinamos, o sunkumai –gyvenimo tragedijomis.“

„Nėra 10, 20 ar 365 pagrindinių meilės kalbų. Mano galva, jos yra tik penkios. Tačiau gali būti daugybė dialektų. Meilės raiškos būdų gausą riboja žmogaus vaizduotė. Svarbiau yra štai kas: kalbėti sutuoktinio meilės kalba.“

Dr. Gary Chapmanas – bestselerio „Penkios meilės kalbos“ autorius, tarpusavio santykių konsultantas, padedantis žmonėms sukurti ilgalaikius santykius. Jis keliauja po pasaulį vesdamas seminarus ir yra parašęs daugiau nei 20 knygų. Remdamasis ilgamete šeimų konsultavimo patirtimi ir iliustruodamas ją konkrečiais savo klientų pasakojimais, dr. G. Chapmanas ne tik pataria, kaip jaustis mylimiems, bet ir moko mylėti.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Five Love Languages
  • Autorius: Gary Chapman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090147801
  • Vertėjas: Rūta Šiugždinytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Penkios meilės kalbos (dovaninis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Gary Chapman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Penkios meilės kalbos (dovaninis)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Penkios meilės kalbos (dovaninis)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Penkios meilės kalbos (dovaninis)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Penkios meilės kalbos (dovaninis)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gary Chapman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Penkios meilės kalbos (dovaninis)" perkama kartu