⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija

Kaina: 14,29 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija" aprašymas

“Kodėl mes rašome apie tai, kas jau seniai žinoma ir kas seniai užrašyta didžių mąstytojų didžiosiose knygose? Todėl, kad dar niekas apie penkias Gamtos stichijas nėra kalbėjęs kaip apie meilę.
Apie stichijas, kurios egzistavo ir egzistuos per amžių amžius, mes rašome kaip apie penkias Meilės kalbas: žemės, Oro, Vandens, Ugnies ir Šviesos. Ir ši teorija smarkiai skiriasi nuo to, ką galbūt jums teko skaityti iki šiol. Drįstume teigti, kad būtent tokia stichijų teorijos forma yra tinkamiausia šiuolaikiniam intelektualui, pavargusiam nuo ideologinių ir moralinių sistemų, teorijų, taisyklių ir pamokslavimų, bet vis dar ieškančiam, kuo būtų galima remtis kuriant savo dvasinę gerovę žemėje.“

Viskas yra daug paprasčiau, nei atrodo.

Tikros gyvenimiškos situacijos patvirtina, kad Penkių meilės stichijų teorija moko mus patogiai ir natūraliai gyventi Žemėje, skatina atsigręžti į gamtą ir suteikia tvirtą pamatą psichinei sveikatai ir dvasinei gerovei.

„Penkių meilės stichijų teorija gali būti pritaikoma praktiškai kaip dar viena asmenybės teorija, padedanti suprasti žmogaus prigimtį ir suteikianti tam tikrą filosofinį pagrindą žmogiškoms problemoms – priklausomybėms, depresijai, pykčiui, narcisizmui, nerimui ir kitoms – spręsti. Norėdama rasti pačius paprasčiausius ir natūraliausius sprendimus ir sau, ir savo klientams, remiuosi teorija. Išmokę būti ir jaustis gamtos dalimi, mes tampame savimi ir išsilaisviname iš daugybės neurotinių sutrikimų.“
Lina Dirmotė

„Ne kas nors kitas, o pats turi pažinti save kaip dvasinės gamtos dalį, pats turi susivokti savyje ir suprasti, kas esi ir ko tau reikia imtis gyvenime. Penkių meilės stichijų teorija atėjo į mano gyvenimą ir parodė, kaip tai daryti.“
Agnė Vėželytė

Knygoje „Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija“ skaitykite:

    • Ugnies stichijos žmogus, kai jo gyvenime ima stigti Vandens, ima panėšėti į suvargusį kaktusą: vienišą, apdulkėjusį ir aštrų.

    • Gyvenant ne pagal savo stichiją sunku sukurti tvirtus meilės santykius.

    • Įkalinimo jausmą santykiuose lemia Oro stichijos trūkumas.

    • Netekę Žemės stichijos, jaučiamės bejėgiai net įprastose buitinėse situacijose.

    • Šviesos stichija sugrąžina viltį gyventi.

Lina Dirmotė yra psichologė psichoterapeutė, pedagogė, populiariosios psichologijos knygų autorė, ,,Gyvosios psichologijos“ studijos steigėja. Skaitytojų žinoma Vėželienės pavarde parašė šias didelio pasisekimo sulaukusias knygas: „Septynios didžiosios nuodėmės“, „žuvis medyje“, „Vidurio amžiaus paauglystė, arba Ką veikti po 50-ies?“ Gyvena ir dirba Vilniuje.

Agnė Vėželytė – meditacijos mokytoja, Penkių meilės stichijų teorijos autorė, ,,Gyvosios psichologijos“ studijos vadovė. Gyvena ir dirba Vilniuje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Agnė Vėželytė, Lina Dirmotė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Agnė Vėželytė, Lina Dirmotė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Penkios meilės stichijos. Naujoji gamtos, meilės ir žemiško gyvenimo prasmės psichologija" perkama kartu