0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 9.49 SoldOut
Knygos "Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas)" aprašymas

Ši knyga "Penkios paauglių meilės kalbos" – tai tarsi konsultacijų kabinetas, kur susitiksite su daugybe tėvų ir paauglių, leidusių pasidalyti jų kelione supratimo ir meilės link.

Ilgametis šeimų konsultantas dr. Gary Chapmanas pataria, kaip suprasti paauglio vaiko meilės kalbą ir sukurti teigiamus santykius su vaiku maištinguoju jo gyvenimo periodu. Sužinokite, kaip meilė keičia paauglio suvokimą, malšina pyktį ir nustato ribas, kada jau reikia disciplinos ar bausmės. Aptariamos svarbiausios paauglių gyvenimo problemos, tarp jų ir susijusios su atsakomybe, akcentuojamas jų nepriklausomybės troškimas. Pateikiama patarimų, kaip atskleisti paauglio vaiko meilės kalbą – veiksmingiausią priemonę, kuri padės mums patenkinti jo emocinės meilės poreikį.

„Principai, aprašyti šioje knygoje, turi tapti jūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Paauglio kūnui kasdien reikia maisto, o jo siela trokšta meilės. Norėčiau šią knygą padovanoti visiems paauglių tėvams ir pasakyti: „Ją parašiau jums. Žinau, kad mylite savo paauglį vaiką. Tačiau nesu įsitikinęs, ar jis jaučia jūsų meilę. Nemanykite, kad viskas ir taip bus gerai. Išmokite paauglio vaiko pagrindinę meilės kalbą ir nuolat ja bendraukite. Tai nelengva. Žinau. Pats visa tai perėjau. Tačiau tai verta jūsų pastangų, naudinga jūsų paaugliui vaikui, o kartu ir jums patiems.“
Gary Chapmanas

Iš anglų kalbos vertė Živilė Andriūnienė


  • Autorius: Gary Chapman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090141151

Parašykite atsiliepimą apie "Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Gary Chapman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gary Chapman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Penkios paauglių meilės kalbos (naujas leidimas)" perkama kartu