0

Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas)

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas)

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090139875

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas)" aprašymas

Išmokime savo vaikams suprantama meilės kalba pasakyti: „Aš
myliu tave.“Ilgametė abiejų autorių šeimų konsultavimo patirtis, iliustruojama konkrečiais pasakojimais, ir išmintingi patarimai padės išreikšti jausmus vaikui suprantama meilės kalba ir pateiks daug pasiūlymų, kaip būti geriems tėvams.

„Žmonių santykiai nuostabūs tuo, kad jie nėra statiški. Visada yra galimybė padaryti juos geresnius. Kuriant artimesnius santykius su savo mažyliu, paaugliu ar suaugusiu vaiku gali prireikti nugriauti sienas ir pastatyti tiltus – tai labai sunkus, bet atpildą suteikiantis darbas.“
Gary Chapmanas, Rossas Campbellas

„Penkios vaikų meilės kalbos“ – tai meilės kalbų kursai tėvams, mokytojams ir kitiems žmonėms, mylintiems vaikus ir dirbantiems su jais.

Knygos autoriai – dr. Gary Chapmanas, parašęs bestselerį „Penkios meilės kalbos“, ir jo ilgametis kolega, 37 metus dirbęs psichiatrijos srityje, dr. Rossas Campbellas.

Iš anglų kalbos vertė Rūta Šiugždinytė

Parašykite atsiliepimą apie "Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

David Ross Campbell, Gary Chapman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Ross Campbell, Gary Chapman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Penkios vaikų meilės kalbos (naujas leidimas)" perkama kartu