0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Penkios žvaigždutės

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Penkios žvaigždutės" aprašymas

Tarptautinio bestselerio „Storytelling: pasakojimo meistrystė“ autorius Carmine Gallo knygoje „Penkios žvaigždutės“ atskleidžia, kaip įvaldyti įtikinėjimo meną.

Mūsų laikais technologijos pakeičia vis daugiau darbo vietų, todėl bendravimo įgūdžiai tampa svarbūs kaip niekada, ypač tiems, kurie nori išlaikyti konkurencinį pranašumą. Knygoje „Penkios žvaigždutės“ gausu pavyzdžių, kurie padės geriau pristatyti savo idėjas. Autoriaus stilius paprastas, tačiau patarimai neįkainojami ir pravers tiek lyderiams, tiek studentams bei visų lyčių ir pomėgių žmonėms.

Tiesa ta, kad idėjos pačios savęs neparduoda. Turėti puikią mintį nebeužtenka. Šiuolaikiniame pasaulyje įtikinėjimo menas tampa raktu į išskirtinumą ir atveria kelius profesinės ir asmeninės gerovės link. Autorius Carmine Gallo atskleidžia, kaip įtikinti ir įkvėpti žmones. Jis apklausė neurologus, finansininkus, istorikus ir pasaulio milijardierius, valdančius tokias įmones kaip „Google“ ir „Nike“, tam, kad savo skaitytojams papasakotų, kaip šie žmonės žodžiais užkariavo jūsų vaizduotę ir pakurstė svajones.

Ši knyga padeda sumažinti atotrūkį nuo vidutinybės iki penkių žvaigždučių verto lyderio ir įgyti konkurencinį pranašumą informacinių technologijų amžiuje. Kiekvienas, kuris šiandien tikisi išlikti ir klestėti, privalo perskaityti „Penkios žvaigždutės“.

Skaitydami saviugdos leidinį sužinosite, kaip geri įtikinėjimo įgūdžiai gali padidinti uždarbį 75 ir daugiau procentų. Taip pat suprasite, kodėl norėdami įtikinti suaugusius, kartais turite kalbėti lyg su trečiokais. Autorius pasakoja, kokias smegenų manipuliacijos gudrybes naudojo Picasso, Leonardo da Vinci bei Steve Jobs, kad išlaisvintų geriausias savo idėjas.

Nuo Aristotelio, iki šių laikų lyderių patirčių – tekstas įkvėps ugdyti savo bendravimo įgūdžius, tapti nesustabdomais bei drąsiai žengti per pasaulį!

Carmine Gallo – bestselerių autorius, buvęs žurnalistas, pranešėjas, Harvardo instruktorius, bei garsiausių pasaulyje prekinių ženklų, tokių kaip „Intel“, „Hewlett-Packard“ bei „Coca-Cola“, konsultantas komunikacijos klausimais.

Iš anglų kalbos vertė Rūta Montvilienė

Domina saviugdos žanro knygos, kurios padeda tobulėti asmeniniame ir profesiniame gyvenime? Trumpas aprašymas žada, kad „Penkios žvaigždutės“ rekomenduojama visiems, tad kviečiame knygą įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau įvairios literatūros. Galime pasiūlyti ir įdomių siužetų, puikių veikėjų ar gerų receptų. Rinktis jums! Tą padaryti padės atsiliepimai bei apžvalgos. Taip pat siūlome išnagrinėti informacijos santrauką su aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kitomis detalėmis. Daug knygų kainuoja pigiau, nes dažnai rengiame išpardavimus ir akcijas. Užsukite!


  • Autorius: Carmine Gallo
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665387

Parašykite atsiliepimą apie "Penkios žvaigždutės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Carmine Gallo parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Penkios žvaigždutės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Penkios žvaigždutės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Penkios žvaigždutės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Penkios žvaigždutės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Carmine Gallo tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Penkios žvaigždutės" perkama kartu