⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos (knyga su defektais)

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Laimingas tas, kuris nėra jautrus jokiems alergenams ir nežino, kas yra varginantys odos bėrimai, virškinimo sutrikimai, ašarojančios akys, astma, nepraeinantis kosulys ir daugybė kitų nemalonių pojūčių. Deja, daugelis nuo mažų dienų kovoja su alergija, vieni jos poveikį jaučia stipriau, kiti – silpniau.
O dar kiti apskritai net nenutuokia pakliuvę alergijai į nagus, nemalonius simptomus priskirdami kitokioms ligoms.

Puiki amerikiečių medikės, alergijų, klinikinės mitybos, aplinkos ir gyvenimo būdo medicinos specialistės Susanne Bennett knyga „Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos“ gali tapti tikru gelbėjimosi ratu ne vienam alergijos kamuojamam žmogui, kurio būklę vaistai pagerina tik šiek tiek ir labai trumpam.
Paprastą, bet labai veiksmingą metodiką daktarė Susanne Bennett sukūrė ir ištobulino, remdamasi savo asmenine patirtimi – prieš dvidešimtį metų jai teko auginti beveik viskam alergišką savo sūnų.

Perskaitę šią vertingą knygą „Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos“ sužinosite, kokiose neįtikėtinose vietose gali slypėti klastingi alergenai ir kaip į juos gali reaguoti jūsų organizmas, suprasite, kaip svarbu švarinti savo gyvenamąją aplinką. Sergantiesiems paprasti daktarės Susanne Bennett patarimai gali padėti išsivaduoti iš ilgus metus kamuojančių simptomų, o sveikiesiems – suteikti svarbios informacijos, kaip rasti kelią į sveikesnį gyvenimą ir pagerinti jo kokybę.

Tai, pasak garsaus sveikos mitybos eksperto Jonny‘o Bowdeno, „tikras informacijos lobynas apie įprasto maisto ir įvairių medžiagų poveikį mūsų sveikatai. Ši knyga – privalomas skaitinys kiekvienam!“


  • Autorius: Dr. Susanne Bennett
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050974-BR
  • Vertėjas: Živilė Šileikaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Dr. Susanne Bennett pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dr. Susanne Bennett tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos (knyga su defektais)" perkama kartu