0
Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos
7.99 InStock

Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos

  • Nuolaida knygai -35%
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786098050974

7.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Laimingas tas, kuris nėra jautrus jokiems alergenams ir nežino, kas yra varginantys odos bėrimai, virškinimo sutrikimai, ašarojančios akys, astma, nepraeinantis kosulys ir daugybė kitų nemalonių pojūčių. Deja, daugelis nuo mažų dienų kovoja su alergija, vieni jos poveikį jaučia stipriau, kiti – silpniau.
O dar kiti apskritai net nenutuokia pakliuvę alergijai į nagus, nemalonius simptomus priskirdami kitokioms ligoms.

Puiki amerikiečių medikės, alergijų, klinikinės mitybos, aplinkos ir gyvenimo būdo medicinos specialistės Susanne Bennett knyga „Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos“ gali tapti tikru gelbėjimosi ratu ne vienam alergijos kamuojamam žmogui, kurio būklę vaistai pagerina tik šiek tiek ir labai trumpam.
Paprastą, bet labai veiksmingą metodiką daktarė Bennett sukūrė ir ištobulino, remdamasi savo asmenine patirtimi – prieš dvidešimtį metų jai teko auginti beveik viskam alergišką savo sūnų.

Perskaitę šią vertingą knygą „Per 7 dienas į gyvenimą be alergijos“ sužinosite, kokiose neįtikėtinose vietose gali slypėti klastingi alergenai ir kaip į juos gali reaguoti jūsų organizmas, suprasite, kaip svarbu švarinti savo gyvenamąją aplinką. Sergantiesiems paprasti daktarės Bennett patarimai gali padėti išsivaduoti iš ilgus metus kamuojančių simptomų, o sveikiesiems – suteikti svarbios informacijos, kaip rasti kelią į sveikesnį gyvenimą ir pagerinti jo kokybę.
Tai, pasak garsaus sveikos mitybos eksperto Jonny‘o Bowdeno, „tikras informacijos lobynas apie įprasto maisto ir įvairių medžiagų poveikį mūsų sveikatai. Ši knyga – privalomas skaitinys kiekvienam!“

Iš anglų kalbos vertėŽivilė Šileikaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu