0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Per fenomenologiją į dzenbudizmą

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 11.00 € (85%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Per fenomenologiją į dzenbudizmą" aprašymas

Be pozicijos ir padėties, tirpdantis kiekvieną pastangą išlaikyti savo vienovę, palengvėle skęstantis, sapnuoju save lyg atsibudusį ir suvokiu beribį kosmoso plūdimą, plūstantį per tą sensualią žaizdą, kuri kadaise buvo mano pastovus aš. Suvokiu garsus, kvapus, lytėjimus, jausmus, besiliejančius į tą atvirą žaizdą - be manęs.

"Prieš daugelį metų studentiškuose akademinės Baltų lankų stovyklos konspektuose pasižymėjau: „Algis Mickūnas - Husserlio anūkas svečiuose pas Budą.“ Pamenu, kaip mes, jaunieji semiotikai, filosofai ir literatūrologai, išauklėti pagal griežtas akademinės hierarchijos tradicijas, akis išpūtę žiūrėdavome į šį šokantį, beribį, kosminį, transatlantinį žmogų, tuo metu dar sunkiai suprasdami jo vingrią fenomenologinę kalbą, bet neišvengiamai užsikrėsdami jo asmenybės žavesiu ir, sakyčiau, ne tiek pačios verbalikos, kiek jos gyvu pulsavimu perduodamais turiniais. Tada net nujausti negalėjau, kad kada nors šis filosofijos Šokėjas vesis mane vertėjos teisėmis per tuos du jau tada keista pora pasirodžiusius ir, regis, tokius skirtingus pasaulius - fenomenologiją ir dzenbudizmą, ir išves į bekalbę plotmę, kur nebėra nei autoriaus, nei vertėjo, nei Budos, nei Husserlio, nei laiko, nei amžinybės, kur pulsuoja grynoji, kosminė patirtis, savo plūstančioje srovėje nuskandinanti visas tapatybes.
Mickūno tekstai yra filosofinė poezija, vietomis bangų mūšą primenantis aštrus avangardas, vietomis liūliuojanti švelni lyrika. Iš tiesų nedaug turime filosofų, kurie būtų tuo, ką jie sako - Mickūnas šiuo atveju yra išimtis."
Dalia Kaladinskienė

  • Autorius: Algis Mickūnas
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 183
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978995523617

Parašykite atsiliepimą apie "Per fenomenologiją į dzenbudizmą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Per fenomenologiją į dzenbudizmą", kurią skaitytojams dovanoja Algis Mickūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algis Mickūnas su knyga "Per fenomenologiją į dzenbudizmą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Per fenomenologiją į dzenbudizmą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algis Mickūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Per fenomenologiją į dzenbudizmą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Per fenomenologiją į dzenbudizmą" perkama kartu