0

Per juokus į geresnę santuoką. Gyvenimo, meilės ir santuokos paslaptys

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Per juokus į geresnę santuoką. Gyvenimo, meilės ir santuokos paslaptys

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786090110485

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Garsus amerikiečių pastorius Markas Gungoras knygoje "Per juokus į geresnę santuoką. Gyvenimo, meilės ir santuokos paslaptys" dalijasi sėkmingo darbo su dešimtimis tūkstančių porų patirtimi. Nuoširdžiai ir atvirai, išgvildendamas daugybę tipinių santuokinio gyvenimo problemų ir iš jų kylančių anekdotinių situacijų, jis padeda poroms įveikti tarpusavio supratimo sunkumus ir džiaugtis buvimu kartu.

Knygoje "Per juokus į geresnę santuoką. Gyvenimo, meilės ir santuokos paslaptys" aptariamos įvairios temos: skirtingas vyrų ir moterų mąstymas, mitas apie „sielos draugą“, nevienodas seksualumo lygis ir būtinybė atleisti. Autorius įrodo, kad raktas į santuokinę pilnatvę yra ne romantika ar likimas, o darbas ir įgūdžiai. Kad išlaikytų savo santykius ir įgautų įgūdžių, sutuoktiniai turi labai stengtis ir skirti laiko suprasti vienas kitą.

„Markas parašė linksmą ir informatyvią knygą, kuri padės sutuoktiniams geriau bendrauti ir suprasti vienas kitą.“
John Gray, knygos "Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros autorius"

MARKAS GUNGORAS yra pastorius, rašytojas, muzikantas ir bendrovės „Laugh Your Way America“ vadovas. Markas su žmona Debbie užaugino du vaikus. Gyvena Viskonsine, Grin Bėjuje, kur dirba bažnyčios „Celebration Church“ pastoriumi.

„Kai mes susituokėme, buvome labai jauni (aštuoniolikos ir devyniolikos), visiški vargšai (iš tikrųjų buvome hipiai, o mūsų pirmaisiais namais tapo dvivietė palapinė) ir neįtikėtinai kvaili (prisiminkite du anksčiau išvardytus dalykus), bet mūsų bendrai gyvenimo kelionei pavydi milijonai žmonių. Mūsų santuoka yra puikus įrodymas, kad sėkmei pasiekti užtenka vieno dalyko – tvirto įsipareigojimo daryti tai, kas teisinga“ – sako M. Gungoras.

Iš anglų k. vertė Daiv

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu