0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Per juokus į geresnę santuoką

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Per juokus į geresnę santuoką


2021-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Per juokus į geresnę santuoką" aprašymas

Tūkstančiai porų dėkingos Mark Gungor už išgelbėtą santuoką ir patarimus kaip praturtinti bendrą gyvenimą ir buvimą kartu. Populiaraus jo vedamo seminaro medžiaga dabar prieinama kultine tapusioje knygoje „Per juokus į geresnę santuoką“.

Kas iš tikrųjų padeda išsaugoti porų santykius? Kodėl kartais naudinga linksmai pažvelgti į iškylančius tarpusavio bendravimo sunkumus? Ar įmanoma įžiebti išblėsusią meilės ugnį iš naujo įsimylėti vienam kitą? Kodėl santuoje taip svarbu suprasti, kaip žmogus, su kuriuo susituokėte, mąsto? Į šiuos klausimus Mark Gungor atsako griaudamas partnerio, kaip „sielos bičiulio“ mitą ir kitus stereotipus, kurie dažnai lydi romantišką santykių pradžią. Jis analizuoja kuo skiriasi vyrų ir moterų mąstysena bei požiūris į lytinį gyvenimą. Akcentuodamas atleidimo svarbą, knygos autorius įrodo, kad laiminga santuoka ir sėkmingas bendras gyvenimas nėra romantika ar likimas – tai atsakingas darbas, reikalaujantis įgūdžių, pastangų ir atsidavimo.


„Noriu įkvėpti žmones gyvenimui pasitelkęs tiesą ir humorą. Daugybė pokštininkų priverčia auditoriją juoktis, taip pat galybė viešųjų kalbėtojų žmonėms pateikia vertingų gyvenimiškų patarimų. Aš noriu daryti abu dalykus iškart. Mūsų pasaulietinė kultūra pernelyg sureikšmina romantikos svarbą santykiuose, o krikščioniškieji įsitikinimai paverčia juos pernelyg dvasiniais. Tiesa ta, kad vyrų ir moterų santykiai yra labai žemiški, tad „Per juokus į geresnę santuoką“ padeda tai suprasti, išnaudoti ir smagiai mėgautis sėkminga santuoka“, – teigia knygos autorius pastorius Mark Gungor. Jo požiūris į žmonių santykius ir santuoką – tarsi atgaiva po gilių atsakymų paieškų dvasininkų ar psichologų pamokymuose.


Mark Gengor – pastorius ir „Laugh Your Way America“ organizacijos galva. Knyga „Per juokus į geresnę santuoką“ paremta jo skaitomais seminarais visame pasaulyje, o jo įsteigta organizacija skatina naują požiūrį į santuoką ir ją grindžiančias vertybes. Jis – vienas populiariausių svečių kalbančių Jungtinių Valstijų kariuomenei, o jo mintimis noriai dalinasi kariuomenės kapelionai. Mark Gungor ne kartą yra pasirodęs nacionalinėse JAV televizijose. Pirmąjį savo seminarą apie vedybas ir santuoką jis vedė todėl, kad tiesiog daugiau nebuvo kam. Teigiami atsiliepimai paskatino tęsti pradėtą veiklą ir šiandien pastorius Gungor – vienas populiariausių pasaulyje paskaitininkų šeimos ir vedybų klausimais. 


Iš anglų kalbos vertė Daiva Krištopaitienė

  • Autorius: Mark Gungor
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x21, minkši viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090132319

Parašykite atsiliepimą apie "Per juokus į geresnę santuoką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Mark Gungor parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Per juokus į geresnę santuoką, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Per juokus į geresnę santuoką aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Per juokus į geresnę santuoką už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Per juokus į geresnę santuoką? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Gungor tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Per juokus į geresnę santuoką" perkama kartu