⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Per lėtinį bankrotą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 2.87 SoldOut

Knygos "Per lėtinį bankrotą" aprašymas

"Per lėtinį bankrotą" yra knygų "Į saulėlydžio krantą", "Paskui greičiausią pelną", "Nepriklausomybė alternatyvų neturi" ir "Ant imperijos slenksčio" tęsinys. Ypatingas tęsinys: šia knyga baigiamas kasdienių įžvalgų ciklas, apimantis 2004-2010 metus - nuo Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą iki metų, kai pagaliau paskirtas pirmasis Sąjungos prezidentas ir pirmoji užsienio reikalų ministrė. Tas veiksmas reiškė, kad Europos Sąjungos organizatoriai nebeslapukaudami pripažino kuriantys imperiją, 2010 metų pabaigoje tai patvirtindami ir sutarimais bei nutarimais dėl mokesčių bei visos finansų sistemos unifikavimo. 2010 metais buvo baigtas įvadinis ES kūrimo etapas.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Per lėtinį bankrotą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Per lėtinį bankrotą", Romualdas Ozolas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Ozolas su knyga "Per lėtinį bankrotą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Per lėtinį bankrotą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Ozolas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Per lėtinį bankrotą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Per lėtinį bankrotą" perkama kartu