0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Per skausmo pelkes, 1 knyga

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,39 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-21 Donatas

Gera knyga. Rekomenduoju


2021-12-31 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Per skausmo pelkes, 1 knyga" aprašymas

„Per skausmo pelkes“ (1-oji knyga; 2-oji pataisyta laida, be CD) – tai legendinio Algimanto apygardos partizano, Šarūno rinktinės Butageidžio kuopos paskutiniojo vado Jono Kadžionio-Bėdos atsiminimų knyga. Ji kviečia skaitytoją partizano akimis pamatyti ir širdimi pajusti okupuotos pokario Lietuvos kaimo ir prieglobstį žmogui teikiančių girių gyvenimą.

Nepaprastai vaizdingoje prisiminimų knygoje „Per skausmo pelkes“ – autentiški įvykiai, realūs veikėjai, herojų laimėjimai ir klystkeliai, drąsa, neapykanta ir meilė. Tai kovojančio, nepasidavusio ir mylinčio žmogaus istorija, persmelkta tikėjimo, vilties ir poezijos. Tiems, kurie nori suprasti Lietuvos partizanų gyvenimo realijas, mąstymą, gyvenseną – tai tikras partizaniško gyvenimo vadovėlis, atveriantis rūstų, bet ir be galo kilnų mūsų tautos sūnų ir dukterų pasaulį.


  • Autorius: Jonas Kadžionis-Bėda
  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098298055

2021-05-31

Istorija nebloga, laikotarpis įdomus. Rašymo stilius gal kiek vangokas

2021-05-21

Gera knyga. Rekomenduoju

Parašykite atsiliepimą apie "Per skausmo pelkes, 1 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie partizanus

Jonas Kadžionis-Bėda parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Per skausmo pelkes, 1 knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Per skausmo pelkes, 1 knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Per skausmo pelkes, 1 knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Per skausmo pelkes, 1 knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Kadžionis-Bėda tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Per skausmo pelkes, 1 knyga" perkama kartu