0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pergalė!

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Pergalė!


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pergalė!" aprašymas
Gyvenimas yra kova. Kaip ir bet kuris karo vadas, jūs susiduriate su grėsmingomis kliūtimis, nenuspėjama ir žiauria aplinka. Visose gyvenimo srityse įspūdinga sėkmė priklauso nuo jūsų gebėjimo mąstyti ir veikti strategiškai. Didžiųjų karinių kampanijų analizė atskleidė universalius principus. Dabar, pritaikydamas tuos pačius esminius principus versle ir asmeniniame gyvenime, galite išlaisvinti savo sugebėjimus ir pasiekti fenomenalių rezultatų. Tinkamai ir nuolatos taikoma ši strategija suteiks jums stulbinamų galių pakeisti savo gyvenimą.
Pateikdama kvapą gniaužiančius pavyzdžius iš daugiau kaip dvidešimties šimtmečių istorijos „Pergalė!“ rodo, kad tie patys strategijos elementai, kurie lėmė svarbiausių istorinių mūšių rezultatus, gali būti panaudoti pergalingai jūsų gyvenimo sėkmei pasiekti.
Knygos autorius Brajanas Treisis, karo istorijos tyrinėtojas ir iškilus verslo ir asmeninės sėkmės mokovas, kiekvieną strategiją aprašo aiškiai ir įdomiai. Susižavėję stebėsite, kaip didžiausi pasaulio lyderiai naudojasi šiais principais: nuo 25 metų Aleksandro stulbinamos pergalės mūšyje prie Arbelos 331 metais pr. Kr. iki generolo Normano Švarckopfo pergalingos atakos „Sveika, Marija“ 1991 metų Persų įlankos kare. Jūs taip pat išmoksite, kaip kurti dinamiškus „galios stiprintuvus“, apie kuriuos Treisis kalba savo knygoje. Šios greitai veikiančios priemonės suteiks jums pranašumą, reikalingą įveikti galingiausiems konkurentams ir didžiausioms kliūtims.

Brajanas Treisis – vienas žinomiausių Amerikos lektorių verslo srityje, geriausiai parduodamų knygų autorius ir pagrindinis konsultantas asmens ir profesinio tobulėjimo klausimais. Jis įkūrė, išplėtė, vadovavo ar patobulino 22 kompanijas įvairiose verslo srityse.

  • Autorius: Brian Tracy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955242507

Parašykite atsiliepimą apie "Pergalė!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pergalė!, kurią skaitytojams dovanoja Brian Tracy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Brian Tracy su knyga Pergalė! jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pergalė! patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Brian Tracy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pergalė! palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pergalė!" perkama kartu