-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pergudrauti žudiką

Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pergudrauti žudiką" aprašymas

„Pergudrauti žudiką“ – dar vienas, nuo pirmo puslapio įtraukiantis, skaitytojų pamiltos autorės Sandros Brown psichologinis trileris. Istorija pasakoja apie FTB agentą Dreksą Istoną, kuris bandys sučiupti jau daugybę metų ramybės jam neduodantį serijinį žudiką.

Vestonas Grehamas – serijinis žudikas, vieną po kitos keičiantis tapatybes. Įtariama, kad jis suviliojo ir nužudė net aštuonias moteris, iš kurių prieš tai išviliojo visus turtus. Kita jo auka – nauja žmona. Agentas Dreksas Istonas, norėdamas sustabdyti sociopato siautėjimą, gerokai peržengia savo profesijos ribas. Šį žmogų jis vaikosi visą gyvenimą. Deja, slidus kaip ungurys žudikas pranyksta minioje, tačiau jo medžiotojas tikrai nepasiduos.

Patrauklus ir žavus Jasperas Fordas neseniai vedė sėkmingą, už jį daug jaunesnę verslininkę. Dreksas Istonas prisistato kaimynystėje apsigyvenusiu pradedančiuoju rašytoju, kuris ieško įkvėpimo ir pradeda sekti namus. Kuo jis artimesnis porai, tuo labiau įsitikina, kas Jasperas yra sumanus, negailestingas plėšrūnas, kurį jis medžioja dešimtmečius. Netikėta paties Drekso trauka Fordo žmonai gerokai apsunkina jo tikslus.

FTB agentas turi vienintelį šansą apgauti gudrų nusikaltėlį, kitaip jis vėl žudys ir išvengs teisingumo. Tačiau pirmiausiai Dreksui reikia išsiaiškinti ar jo geidžiama moteris yra bendrininkė, ar kita auka.

Sandra Brown savo psichologiniame trileryje „Pergudrauti žudiką“ apjungia įtampą keliantį siužetą, uždraustą veikėjų meilę ir intelektualią kovą su gudriu nusikaltėliu. Visos rašytojos knygos pasižymi tuo, kad nuo jų sunku atsitraukti. Autorė sugeba meistriškai pinti romantiško ir įtempto kriminalinio žanro istorijas.

Sandra Brown (g. 1948 m.) – populiari JAV rašytoja. Savo karjerą ji pradėjo 1981-ais metais ir sukūrė daugiau nei 70 detektyvų, trilerių ir romantinių istorijų. Dauguma jų tapo „The New York Times“ bestseleriais. Autorė populiari ir tarp Lietuvos skaitytojų, kurie jos knygoms negaili puikių atsiliepimų.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis.

Visai nesvarbu, kas apie knygą sakoma trumpame aprašyme, nes užtikriname, kad turinys įtrauks nuo pirmo puslapio. Rekomenduojame knygą įsigyti internetu, nes pas mus geros kainos, greitas pristatymas ir patogu pirkti. Raginame online krepšelį papildyti ir kitais skaitiniais. Pasidomėkite apžvalgomis, aprašymais, santraukomis, atsiverskite ištrauką, atsižvelkite į puslapių skaičių, pasižvalgykite po akcijas bei išpardavimus ir pirkite geras knygas pigiau!


  • Autorius: Sandra Brown
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 22x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142851

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pergudrauti žudiką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pergudrauti žudiką", Sandra Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Brown su knyga "Pergudrauti žudiką" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pergudrauti žudiką" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pergudrauti žudiką" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pergudrauti žudiką" perkama kartu