0

Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga)

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 14,89 €*
Sutaupote: 4.90 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga)

  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090303450

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga)" aprašymas

"Perlų vagilė" - trijų knygų serijos „Perlų paslaptis“ pirma knyga.


Jos tyrai širdžiai lemta patirti ne vieną skaudų išbandymą.


Ji vienintelė gali apsaugoti jaunėlę sesę nuo ištvirkusio patėvio barono Harvudo! Sprukdama su seserimi į Londoną Viktorija Vaiting pavagia šeimos relikviją – perlų vėrinį. Tikima, kad šis vėrinys gali atnešti didelę laimę arba prišaukti prakeiksmą. Baimindamasi, kad baronas jas ras, Viktorija pasivadina ponia Templ ir įsidarbina ūkvede skandalingo grafo Branto namuose.

Seserys prie jo durų pasirodo pačiu laiku. Jis kaip tik dairosi naujos meilužės ir štai jo dėmesį patraukia gražuolė, skaisčiaveidė Klerė. Bet ilgainiui Kordo žvilgsnis ima krypti į vyresniąją seserį Torę. Jį žavi tvirtas merginos būdas, sąmojis ir protas.

Vieną dieną niekingasis baronas Harvudas aptinka pabėgusias podukras ir Torės paslaptis apie kilmę išaiškėja. Kordas įsiunta supratęs, kad suteršė ne šiaip paprastos tarnaitės, o kilmingos panelės garbę. Jis privalo apsispręsti: vesti Torę ir taip apsaugoti ją ar leisti kvailam išdidumui užtildyti širdies troškimus.


Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga), kurią skaitytojams dovanoja Kat Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kat Martin su knyga Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kat Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Perlų vagilė (Perlų paslaptis, 1 knyga)" perkama kartu