⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Persikrauk! Išmok laiku sustoti

Kaina: 2,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 2.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Persikrauk! Išmok laiku sustoti" aprašymas

Pirmą kartą susitikę autoriai Henrik Fexeus ir Catharina Enblad suprato, kad jų mintys panašios. Juos abu domino streso sukuriamos problemos. Netrukus gimė bendras projektas „Persikrauk! Išmok laiku sustoti“, kuris padeda suprasti, kokį poveikį kelia stresas mūsų organizmui ir kaip atsigauti jį patyrus.

Apie streso žalą rašoma tikrai daug. Ir kiekvienas esame girdėję, kad jo reikėtų vengti. Knygos autoriai Henrik Fexeus ir Catharina Enblad teigia, kad ne pats stresas yra pavojingiausias. Labiausiai organizmas nukenčia tada, kai jį patyrę mes neatsigauname ar, kaip sako knygos pavadinimas, nepersikrauname.

Autoriai teigia, kad nereikia atsisakyti dalykų, kurie gyvenime kelia džiaugsmą ir mums patinka, net jei jie sukelia stresą. Visu tuo galime mėgautis, tiesiog reikia persikrauti!

Deja, persikrovimas po patirto streso yra tas dalykas, kurio daugelis žmonių nemoka ir negali padaryti. „Persikrauk! Išmok laiku sustoti“ yra praktinis vadovas, pagrįstas naujausiais moksliniais tyrimais, kuriame pateikiami praktiniai metodai, kaip po patirto streso atsigauti mūsų protui ir kūnui.

Knygos autoriai pataria, kaip išmokti gyventi mūsų laikų chaotiškame ir skubančiame pasaulyje ir kuo mažiau kentėti nuo sveikatą žalojančio streso. Henrik Fexeus ir Catharina Enblad teigia, kad jų knyga leis susikurti tikrai linksmesnį gyvenimą, o tuomet galėsite ir pasiekti gerokai daugiau.

„Persikrauk! Išmok laiku sustoti“ padės suprasti, koks yra mūsų asmeninis persikrovimo tipas. Atradę ir nustatę teisingą tipą mes suprasime, kaip galime įkrauti savo fizines ir psichologines baterijas.

Catharina Enblad yra žurnalistė, kurios veikla daugiausiai susijusi su sveikata. Ji buvo žurnalo „Chef“ vyriausioji redaktorė, o taip pat ilgus metus dirbo sveikatos ir kūno rengybos žurnalo „ToppHälsa“ vyriausiąja redaktore. Šie du žurnalai reguliariai rašo apie didelę šių laikų problemą – stresą. Taigi, ilgą laiką autorės darbas vertė ją neatsilikti nuo naujausių tyrimų apie stresą ir jo pasekmių šalinimą. Tai tema, kuri greitai tapo asmeniniu interesu.

Henrik Fexeus daugiau nei penkiolika metų nagrinėjo mums būdingus sugebėjimus ir elgesį. Ištyręs tokias skirtingas sritis kaip psichologija, rinkodara ir filosofija, Henrik įgijo unikalų supratimą, kaip galime geriausiai išnaudoti savo protinius sugebėjimus. Taip pat jis yra vienas žymiausių pasaulyje kūno kalbos ekspertų.

Iš švedų kalbos vertė Mantas KarvelisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Persikrauk! Išmok laiku sustoti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Catharina Enblad, Henrik Fexeus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Persikrauk! Išmok laiku sustoti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Persikrauk! Išmok laiku sustoti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Persikrauk! Išmok laiku sustoti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Persikrauk! Išmok laiku sustoti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Catharina Enblad, Henrik Fexeus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Persikrauk! Išmok laiku sustoti" perkama kartu