⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!

3.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-10-15 jones


Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Saulėta, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrauktus santykius.
Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebemylėjo jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote savo talentingas ir dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių sujungime. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė meilės magiją, kuri man tiek santuokos metu atnešė tiek džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir pažadu niekada daugiau manęs nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte turėti galimybę. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei šiuo metu esate stipresnis ir jums reikalinga stipri ir skubi meilės meilė, kad sugrąžintumėte maloniai susisiekusį dr. Saulėta, šiuo metu yra vienintelis atsakymas atkurti nutrūkusius santykius ar santuoką. drsunnydsolution1@gmail.com arba „Whatsapp jam“ telefonu +2349030731985. Ačiū.


2023-02-28 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!" aprašymas

"Paskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!" - mūšio lauke įgyta patirtis ir patarimai išvargusiems tėvams.


Ar niekada jums nesprogo galva nuo vaikų išdaigų?

Ar niekada neteko šaukti ant jų iki užkimimo?

Ar niekada neklausėte savęs, už ką jums tas kryžius?

Ar niekada nesikankinote dėl to, kad nesate tokie tėvai, kokie norėjote būti?


Ši puiki knyga padės jūsų šeimai įveikti pirmą lemiamą dešimtmetį ir džiaugtis šeimos laime.

Sunkiai mūšio lauke įgyta patirtimi su jumis pasidalys šeimos psichologas, pripažintas „beviltiškų“ atvejų specialistas, visame pasaulyje nepaprastai populiarių knygų apie vaikų auklėjimą autorius Naidželas Lata (Nigel Latta).


Čia rasite išmintingų ir praktiškų patarimų, tikrų gyvenimiškų pavyzdžių ir veiksmingų metodų, padedančių mažus išdykėlius paversti tikrais angelėliais.

Ši nepaprastai įdomiai parašyta knyga "Paskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!" turėtų būti parankinė visiems naujagimių susilaukusiems tėvams. Juk šeimos gyvenimas ne tik turi, bet ir gali būti nuostabus!

Turinys


Pratarmė: Nepaisykite vaikų... Tausokite save! / 8

Įvadas: Profesinės gudrybės  / 12

 

Taisyklės / 17

1. Dešimt paprastų vaikų ugdymo taisyklių / 18

 

Kas vyksta vaikų galvelėse / 29

2. "Mažosios smegenys" / 30

3. Kaip kalbėti su "mažosiomis smegenimis" / 36

4. "Mažųjų smegenų" perprogramavimas / 43

 

Miegas / 50

5. 10 000 kilometrų beveik nestabtelint / 51

6. Jokių vaikštynių, jokių sulčių, jokių šaukštelių / 64

7. Lovos grobikas / 75

 

Valgymas / 86

8. Berniukas, kuris nevalgė daržovių / 87

9. Trintų žirnelių ledai / 102

10. Tėvų gyvenimo atspindys / 113

 

Atsisveikinimas su sauskelnėmis / 124

11. Mikės Pūkuotuko pamokos / 125

 

Aikštingi berniukai ir mergaitės / 137

12. Kryptingas dėmesys ir įniršęs begemotukas / 138

13. Elgesio lentelės, "minutės pertraukėlės" ir kodėl negalima derėtis su teroristais / 153

14. "Lemties kopėčios" / 174

Saugumo reikalai / 189

15. Kaip rūpintis vaikų saugumu / 190

 

Kaip viską derinti / 203

16. "Įrankių dėžutės" naudojimo instrukcija / 204

17. Savarankiškas skrydis - į svečius pas Hamdingerius / 213

18. Dešimt žingsnių Hamdingerių laimės link / 223

 

Vieną vakarą važiuojant namo / 228

19. Istorijos pabaiga / 229

PRATARMĖ


Nepaisykite vaikų... Tausokite save!

 

Atleiskite, kad taip sakau, bet nuo 1982-1992 metų vaikus imta laikyti kitokios prigimties negu iki tol. Iki tol vaikai ir buvo vaikai. Jie pargriūdavo, išsipurvindavo, žaidė su draugais ir darė viską, ką visais laikais darė vaikai. Jie buvo vežami automobiliais be triskart sertifikuotų vaikų kėdučių, vieni ėjo j mokyklą, žaidė betonuotose žaidimų aikštelėse, smagiai kimšo dažytus saldumynus ir gyveno namuose su neapsaugotais kištukiniais lizdais.

Stebėtina, kaip iki šiol žmonių rasei apskritai pavyko išlikti.

Tačiau devintajame dešimtmetyje viskas ėmė keistis. Gyvenimas tapo sudėtingas, žmonės vis daugiau dirbo. Netrukus įsigijome mobiliuosius telefonus, kompiuterius ir DVD leistuvus. Šampūnų ir panašių prekių pardavėjai nusprendė, kad esame kažkokia "X karta", o ši savo ruožtu nusprendė apskritai nieko nespręsti. Dabar auga turbūt jau "Z karta", o šampūnų pardavėjai tebereklamuoja muilą kaip kosminių technologijų produktą.

Tačiau nepamirškime, kad muilas ir yra tik muilas, ir daugiausia jame muilo, o ne medaus ar alavijų ekstrakto.

Atrodo, kad ir vaikai pasidarė sudėtingesni ir akivaizdžiai gležnesni. Kai kam netgi atrodo, jog tie vargšeliai pagaminti iš trapaus stiklo, todėl turi būti branginami ir saugomi. Kadaise sandalus avintys hipiai vaikus pradėjo vadinti "jaunais žmonėmis" - tada iš esmės ir pradėta ristis į pakalnę.

Be to, kai tik įsijungi televizorių, kokio nors universiteto profesorius Niektauza būtinai aiškina, kad kokie nors naujausi tyrimai esą parodę, jog iš esmės esame Žemės šiukšlės, todėl pasmerkti ir mūsų vaikai.

Neseniai susitikome su naująja vyresniojo sūnaus mokytoja. Mano sūnus - šaunus berniukas, labai jį myliu, bet užsispyręs kaip genetiškai modifikuotas mulas, kurio ypatingo atkaklumo genas susijungė su visiškai nelanksčia chromosoma. (Atlikęs išsamų ir labai sudėtingą psichologinį tyrimą padariau išvadą, kad jis tai paveldėjo iš mamos.) Su naująja mokytoja sūnus jau spėjo kelis kartus susivaidyti - tyrinėjo jos nustatytų ribų tvarumą. Tiesiog toks jo būdas. Mano berniukas mėgsta griauti ribas. Mokytoja pasitaikė nuostabi, patyrusi ir iš pat pradžių nutarė jį prigriebti. Kai su žmona pirmą kartą ją pamatėme, iš palengvėjimo atsikvėpėme, nes supratome, kad ji - geriausia pirmoji mokytoja, kokios tik galime linkėti savo sūnui. Įpusėjus susitikimui suvokiau, kad mokytoja diplomatiškai prašo leisti vaiką bausti, jei jis per toli nueitų.

Atsakiau, kad mes ja visiškai pasitikime ir ji galinti daryti viską, kas atrodys reikalinga. "Galite įkišti jį į spintą, jei manysite, kad tai jam padės", - pajuokavau, tikėdamasis, kad ji tai supras ir nepamanys, jog taip elgiamės namie. Taip pat pridūriau neketinąs jai skambinti ir aiškintis, kodėl, girdi, ji nuskriaudė mūsų angelėlį, jeigu šis namie skųstųsi. Pirmiausia paklausime jo paties, ką tasai iškrėtė.

Kaip vis dėlto kvaila, kad mokytojai turi prašyti tėvų leidimo drausminti vaikus. Mokytojai taip apsidraudžia bijodami, kad vos mažosios brangenybės pareis namo, mokyklą apsups būrys tėvų, Argi mokytojai turėtų prašyti leidimo bausti vaikus? Mes iš tikrųjų perlenkėme lazdą.

Retkarčiais tokiam Tarkvinijui būtų visai pravartu įspirti į subinę. Perkeltine prasme, žinoma.

Viskas pasidarė baisiai sudėtinga. Mes netekome daug paprastų džiaugsmų, nes kažko baiminamės, abejojame, nerimaujame ir kaip tėvai nepasitikime savimi. Mes beviltiškai bijome suklysti ir emociškai traumuoti vaikus.

Tačiau mes visi vienaip ar kitaip klystame. Esame tėvai, todėl turime dirbti tėvų darbą. Turime ištverti savo vaikus, o vaikai turi ištverti mus. Jeigu jiems tai pavyks, ateityje viskas bus gerai. Tai tarsi "natūralioji socialinė atranka".

Vaikų auginimas yra didžiulis realybės šou, tik, deja, be televizoriaus. Be to, jūs negalite savo vaikų išbalsuoti iš žaidimo, ir tai labai apmaudu. O šou pasibaigus negausite milijoninio atlygio. Bet jei jums nors šiek tiek pasiseks, pasenę turėsite ką malonaus prisiminti.

Žengiant koja kojon su gyvenimu prirašyta daugybė knygų, sukurta galybė filmų ir laidų, mokančių, kaip reikėtų auginti vaikus, kad jie patirtų kuo mažiau emocinių traumų. Dabar galima rasti literatūros apie tai, kaip ugdyti vaiko genialumą, pasitikėjimą savimi, kūrybiškumą, vidinę laisvę ir kas tik jums šaus į galvą.

Tačiau ši knyga ne apie tai.

Ji apie tai, kaip tėvams per dešimt pirmųjų vaiko gyvenimo metų išgyventi ir neišprotėti. Nėra lengva auginti vaikus ir išlikti sveiko proto, tačiau įmanoma, kad ir kaip sunku tuo patikėti. Bet jeigu jus domina tik tai, kaip mažuosius Tarkvinijų ir Porciją1, sulaukusius vos ketverių, išmokyti groti akordeonu Mocarto kūrinius, ši knyga ne jums.

Jeigu ieškote būdų, kaip auginant vaiką "nenušokti nuo proto", drąsiai atsiverskite šią knygą. Nors joje rašoma ne apie mažųjų vunderkindų ugdymą, būdami stabilios psichikos ir geros nuotaikos jūs turėsite visas galimybes užauginti sveikus, laimingus ir protingus vaikus.

Kuo nelaimingesni jūs, tuo nelaimingesni jūsų vaikai.

Kuo laimingesni jūs, tuo laimingesni jūsų vaikai.

Taisyklė paprasta, bet labai svarbi. Ko gero, svarbiausia iš visų. Tad turite išsaugoti sveiką protą ir ramybę, kad ir kiek tai kainuotų.

 

  • Autorius: Nigel Latta
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955227762

Kiti taip pat domėjosi


2019-10-15


Prašome perskaityti ir susisiekti su dr. Saulėta, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrauktus santykius.
Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebemylėjo jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomui manęs. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote savo talentingas ir dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių sujungime. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė meilės magiją, kuri man tiek santuokos metu atnešė tiek džiaugsmo. Mano vyras grįžo ir pažadu niekada daugiau manęs nepalikti. Jei abejojate jo galimybėmis, patikėkite. Jūs turėtumėte turėti galimybę. Tai atsiperka taip, kaip net negalėjote įsivaizduoti. Jei šiuo metu esate stipresnis ir jums reikalinga stipri ir skubi meilės meilė, kad sugrąžintumėte maloniai susisiekusį dr. Saulėta, šiuo metu yra vienintelis atsakymas atkurti nutrūkusius santykius ar santuoką. drsunnydsolution1@gmail.com arba „Whatsapp jam“ telefonu +2349030731985. Ačiū.

2019-09-03

Aš turėjau rimtų problemų su savo vyru, ir tai lėmė tai, kad jis išsikraustė į butą pas savo draugus. Viskas pasidarė dar blogiau, nes jis dažnai pradėjo eiti į barus ir striptizo klubus su draugais, pasigerti ir išeiti. Jis visada grasino man telefonu, kai man paskambins dėl visų blogų patarimų, kuriuos jam davė draugai. Aš myliu jį ir mes buvome kartu 8 metus prieš staigų pasikeitimą, negalėjau pastoti ir sužinojau, kad tai mano kaltė. Buvau tokia liūdna ir nusivylusi, kol vieną dieną naršiau internete ir pamačiau ponią, kuri dalijasi liudijimu apie galingą riterių rašybą DR, SUNNY, kuri padėjo jai atgabenti savo vyrą su burtu, todėl nusprendžiau tai suteikti. pabandyti taip pat ir aš susisiekiau su DR. SUNNY el. Paštu drsunnydsolution1@gmail.com ir aš jam ir DR paaiškinau visas mano problemas. SUNNY man pasakė, kad neturėčiau jaudintis, kad jis padės man išspręsti mano problemas, mano vyras grįš namo ir DR. SUNNY taip pat man pasakė, kad jis taip pat gali priversti pastoti. Jis taip pat man pasakė, kad burtai nėra kenksmingi nei man, nei mano vyrui. Aš nusprendžiau pabandyti ir padariau viską, ką jis liepė man padaryti nedelsiant, ir jis padarė man žodį. Po 2 dienų mano vyras grįžo namo ir jis atsiprašė sakydamas, kad gailisi dėl to, kas man kainavo, o dabar esame laimingi ir laimingai gyvename kartu. Po dviejų mėnesių supratau, kad esu nėščia. Dabar esu tikrai laiminga, nes nebežinau, ką pasakyti, bet jei jūs ten skaitote tai ir turite tą pačią santykių problemą ar turite sunkumų pastojant vyrą ar vaikiną ar turite kokių nors problemų, kurios nėra medicininės galios prašome susisiekti su DR, SUNNY jo el. paštu: drsunnydsolution1@gmail.com arba „whatsapp jam“ +2349030731985 ir būti 100% tikras, kad jis turi jūsų problemų sprendimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Nigel Latta pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nigel Latta tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Perskaitykite, kol vaikai neišvarė jūsų iš proto!" perkama kartu