0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis)

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,19 €*
Sutaupote: 0.20 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis)


2021-05-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis)" aprašymas

Knyga "Persodintos gėlės", tai persodintos gėlės"! Bet rusų kalba poetiniame žodyne geriau skamba "peresadočnie", t.y. persodinamos gėlės.
Bet koks vertimas iš vienos kalbos į kitą yra sykiu ir kūryba. O gėlių persodinimas? Galima tarti, kad tai irgi kūryba, bent jau švelnus ir subtilus, savotiškai šventas darbas. Visais gerais darbais verta pasidžiaugti, taigi pasidžiaukime ir šitomis gėlėmis - persodinamomis, persodintomis.
Pamiršau pasakyti: yra dar viena artima asociacija, netoli tų, kurias apkalbėjome. Tai širdies persodinimas. Kaip nežiūrėsi, o poezija subtilia gija susiriša su daugeliu šventybių. Dvikalbė - dar labiau.Parašykite atsiliepimą apie "Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis), kurią skaitytojams dovanoja Daiva Molytė-Lukauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Molytė-Lukauskienė su knyga Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Molytė-Lukauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Persodintos gėlės (lietuvių, rusų kalbomis)" perkama kartu