0

Perspėjimai bažnyčioms

Kaina Internetu: 3,57 €
Kaina Knygyne: 3,97 €*
Sutaupote: 0.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Perspėjimai bažnyčioms

  • Leidėjas: Reformatų literatūros centras
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 12x18, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955593249

2020-08-31 3.57 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šiuolaikinių religinių lyderių teiginių dviprasmiškumas ir neaiškumas eilinius krikščionis šiandien dažnai suklaidina. Dž. Č. Railio raštai – kitokio pobūdžio. Jo atvirai išsakyti komentarai vis dar gali mums padėti formuoti Biblija paremtus įsitikinimus.

Bažnyčios doktrinai ir praktikai nuolat gresia pavojus būti iškraipytoms ir nutolti nuo jų pirminio, Dievo suteiktojo pobūdžio. Tai matydamas, Railis jautė pareigą perspėti, kad ir kaip prieštaringai tai nuskambėtų. Jis rašo: „Būna metas, kai pasipriešinimas yra ne tik pareiga, bet ir privalumas. Man geriau galinga audra nei pragaištinga maliarija. Pastaroji plinta tamsoje ir tyliai mus nuodija, todėl niekada nesame saugūs. O pirmoji trumpam išgąsdina ir sukrečia, bet greitai baigiasi, ir dangus pragiedrėja“.
Railio raštams būdingas tvirtas įsitikinimas ir minties aiškumas. Niekur tai nėra taip akivaizdu, kaip knygoje „Perspėjimai bažnyčioms“ surinktuose kreipimuose ir straipsniuose.

Džonas Čarlzas Railis (J. C. Ryle) (1816–1900) buvo pirmasis Liverpulio vyskupas, produktyvus rašytojas ir karštas protestantiškojo Anglikonų bažnyčios charakterio gynėjas. Praėjus daugiau kaip šimtui metų po jo mirties, jo raštai vis dar įtaigiai kalba šiuolaikiniams krikščionims.

Iš anglų kalbos vertė Jolanta Kriūnienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu