0

Perženk ribas

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • ISBN ar kodas: 9786094036965

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Perženk ribas" aprašymas
Pasistenkite išgyventi dar 15-20 metų ir gyvensite amžinai!
Tuo įsitikinę garsus futuristas Ray’us Kurzweilas ir medicinos daktaras, homeopatas Terry’is Grossmanas, šokiruojančios knygos „Perženk ribas“ apie ateities technologijas autoriai. Iš tūkstančių studijų išdistiliuota informacija, autorių įsitikinimu, leidžia manyti, kad naujausi medicinos ir technologijų pasiekimai radikaliai prailgins gyvenimo trukmę, pataisys jo kokybę ir sulėtins senėjimo procesą. Pora dešimtmečių – ir DNR perprogramavimas, submikroskopiniai ląsteles taisantys robotai, klonai ir pagal poreikį užsakomos kūno dalys bus kasdienybė, medicina priartės prie informacinių technologijų.

Ši knyga "Perženk ribas" – tai rinkinys praktinių priemonių, kurių reikia norint išgyventi pakankamai ilgai (ir likti sveikiems), kad galėtume pasinaudoti biotechniniais pasiekimais ir nanotechnologijomis, kurios jau sukurtos ir toliau vis sparčiau bus kuriamos per ateinančius metus.

„Ray’us Kurzweilas apie technologijų ateitį žino daugiau nei kas nors kitas planetoje. Jeigu norite gauti didžiausią šansą išvysti kitą amžių, jau šiandien perskaitykite Perženk ribas.“
Deanas Ornishas, med. dr., Prevencijos medicinos tyrinėjimų instituto įkūrėjas ir prezidentas, Kalifornijos universiteto klinikinės medicinos profesorius, The Spectrum and Dr. Dean Ornish’s Program for Reversing Heart Disease autorius

„R. Kurzweilas ir T. Grossmanas sukūrė dar vieną kvapą gniaužiančią knygą – glaustą, bet suprantamą vadovą, kaip likti sveikam ir gyventi visavertį gyvenimą. Ši įžvalgi ir būtina knyga yra ir nuostabus žvilgsnis į ateitį, jeigu vadovausimės PERŽENK RIBAS programa.“
Deanas Kamenas, fizikas ir pirmosios nešiojamos insulino pompos, HomeChoise nešiojamo dializės aparato, IBOT judėjimo sistemos ir Segway išradėjas, National Medal of Technology laureatas.

Ray’us Kurzweilas (1948 m.) yra vienas garsiausių pasaulio išradėjų, mąstytojų ir futuristų, be kitų apdovanojimų, iš prezidento rankų gavęs nacionalinį apdovanojimą už technologijas ir inovacijas. Bestselerių "The Age of Spiritual Machines", "Singularity Is Near", "The 100 % Solution for a Healthy Life", "The Age of Intelligent Machines" autorius gyvena Masačusetse ir yra vadinamas šių laikų Edisonu bei nenuilstančiu genijumi.
Terry’is Grossmanas (1946 m.) yra pirmaujančios ilgaamžiškumo klinikos Frontier Medical Institute Denveryje įkūrėjas ir vadovas, sertifikuotas senėjimą lėtinančios medicinos specialistas, knygos "The Baby Boomer`s Guide to Living Forever" autorius iš Kolorado valstijos.

"Perženk ribas" - tai antrasis autorių bendras darbas po bestseleriu tapusios 2004 m. knygos "Fantastic Voyage".

Iš anglų kalbos vertė Virginija Šileikienė

Parašykite atsiliepimą apie "Perženk ribas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Perženk ribas, kurią skaitytojams dovanoja Ray Kurzweil, Terry Grossman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ray Kurzweil, Terry Grossman su knyga Perženk ribas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Perženk ribas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ray Kurzweil, Terry Grossman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Perženk ribas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Perženk ribas" perkama kartu