0

Pėsčiomis aplink pasaulį

Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pėsčiomis aplink pasaulį

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786094372797

2020-10-31 11.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pėsčiomis aplink pasaulį" aprašymas

4 poros sunešiotų batų...
75 500 nueitų kilometrų...
11 metų kelyje...

Šie įspūdingi skaičiai mena neįtikėtino pasiryžimo ir valios pastangų pareikalavusią kanadiečio Jeano Béliveau kelionę aplink pasaulį. Savo kojomis išraižęs šešis žemynus, keliautojas knygoje „Pėsčiomis aplink pasaulį" dalijasi kvapą gniaužiančia istorija.

Neregėtose vietovėse, nepažįstamuose veiduose, neatrastose kultūrose, netikėtuose nuotykiuose atsiskleidžia tikroji sau mesto iššūkio prasmė. Gyvenimas – tai ne tik judėjimas iš taško A į tašką B, bet kartu ir nuolatinė kelionė į save. Gilus ir nuoširdus keliautojo pasakojimas prieš akis atveria nuostabią žmogaus vidinę transformaciją, savęs ieškojimus ir netikėtas patirtis, kurios leidžia pajusti, ką reiškia iš tiesų gyventi.

Iš prancūzų kalbos vertė Leonas Ramutis Tamošiūnas

Parašykite atsiliepimą apie "Pėsčiomis aplink pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių įspūdžiai

Jean Beliveau parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pėsčiomis aplink pasaulį, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pėsčiomis aplink pasaulį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pėsčiomis aplink pasaulį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pėsčiomis aplink pasaulį? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean Beliveau tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pėsčiomis aplink pasaulį" perkama kartu