⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pėstininko užrašai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 10.98 SoldOut

Knygos "Pėstininko užrašai" aprašymas

Knyga "Pėstininko užrašai" atskleidžia daug epizodų, kurie niekur kitur nebuvo minimi ar detalizuojami.

Knygoje "Pėstininko užrašai" užfiksuoti asmeniniai išgyvenimai apie vieną įdomiausių ir reikšmingiausių mūsų valstybės laikotarpių - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą ir įtvirtinimą. Apie tai pasakoja asmenys, stovėję šalia tuometinių šalies vadovų - jų padėjėjai, patarėjai, eiliniai Apsaugos skyriaus nariai.

Daug svarbių to meto valstybės momentų atsispindi posėdžių stenogramose ar vaizdo ir garso dokumentuose, tačiau detalės, kaip ir kodėl tai įvyko, kokios užkulisinės priežastys lėmė vienus ar kitus sprendimus, aiškėja tik per asmeninius vertinimus, vidinius išgyvenimus ir pasakojimus.

Antrasis knygos "Pėstininko užrašai" leidimas.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pėstininko užrašai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pėstininko užrašai", Artūras Antanas Skučas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Artūras Antanas Skučas su knyga "Pėstininko užrašai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pėstininko užrašai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Artūras Antanas Skučas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pėstininko užrašai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pėstininko užrašai" perkama kartu