0

Petras Leonas - Lietuvos sąžinė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Petras Leonas - Lietuvos sąžinė


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Petras Leonas - Lietuvos sąžinė" aprašymas

Šioje knygoje pateiksime medžiagos apie aplinkybes, turėjusias įtakos Petro Leono vertybinių orientacijų formavimuisi jo vaikystėje, paauglystėje ir studijų metais. Tos aplinkybės buvo: Petro Leono tėvų ir jo paties gyvenimo ir veiklos sąlygos, jo ir tėvų, brolių bei seserų tarpusavio santykiai, jo bendravimas su bendraamžiais, vyresniųjų elgsenos stebėjimas, mokymasis, dabas, bendraminčių būrio didėjimas, pažintis su aktyviais visuomenininkais, įsitraukimas į visuomeninę veiklą ir aktyvus dalyvavimas joje.
Šiuo darbu norėta pažvelgti į Petro Leono – tautinio atgimimo veterano, teisininko, pedagogo, sociologo – gyvenimą ir veiklą, įvertinti jo indėlį į Lietuvos istoriją, taip pat jo sąžiningumo, teisingumo ir humaniškumo pamokas jaunimui.

Parašykite atsiliepimą apie "Petras Leonas - Lietuvos sąžinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Petras Leonas - Lietuvos sąžinė, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Leonavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Leonavičius su knyga Petras Leonas - Lietuvos sąžinė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Petras Leonas - Lietuvos sąžinė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Leonavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Petras Leonas - Lietuvos sąžinė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Petras Leonas - Lietuvos sąžinė" perkama kartu