0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Petras Repšys (2-as leidimas)

Kaina internetu: 37,99 €
Kaina knygyne: 50,39 €*
Sutaupote: 12.40 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-06-06 Giedrė

Noriu pirkti Petro Repšio albumą, bet man jos BŪTINAI reikia penktadienį , t.y. rytoj.
Kokios būtų garantijos, kad gausiu knygą. Esu Vilniuje, senamiestyje, galėčiau pasiimti kur nors centre


2021-09-30 37.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Petras Repšys (2-as leidimas)" aprašymas

Iliustruotas kūrybos albumo „Petras Repšys“ sudarytojai Laima Kanopkienė, Eugenijus Karpavičius, Rita Repšienė. Knyga „Petras Repšys“ buvo rengiama 11 metų.

Joje pateikti menininko gyvenimo ir kūrybos faktai, premijos ir apdovanojimai, parodos, bibliografija. Prie kiekvieno knygos skirsnio yra trumpi artimiausių dailininko bičiulių ir bendraamžių (S. Gedos, A. Bumblausko, D. Katkaus, M. Martinaičio) tekstai.


Šioje knygoje į Petro Repšio kūrybą žvelgiama ne chronologiškai klasifikuojančiu žvilgsniu, nebandoma jos skaidyti, o stengiamasi aprėpti visą plastinės raiškos įvairovę, suvokti dailininko meninio mąstymo kaitą, parodyti, kaip keitėsi kritinės įžvalgos ir vertinimai. Tai ne kūrinių katalogas, o asociatyvus kūrybinės būties eskizas.2019-06-06

Noriu pirkti Petro Repšio albumą, bet man jos BŪTINAI reikia penktadienį , t.y. rytoj.
Kokios būtų garantijos, kad gausiu knygą. Esu Vilniuje, senamiestyje, galėčiau pasiimti kur nors centre

Parašykite atsiliepimą apie "Petras Repšys (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Petras Repšys (2-as leidimas)", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Laima Kanopkienė, Eugenijus Karpavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Laima Kanopkienė, Eugenijus Karpavičius su knyga "Petras Repšys (2-as leidimas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Petras Repšys (2-as leidimas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Laima Kanopkienė, Eugenijus Karpavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Petras Repšys (2-as leidimas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Petras Repšys (2-as leidimas)" perkama kartu