0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas

Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas


2021-07-31 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas" aprašymas

Ši paroda – pirmoji P. Repšio kūrybos apžvalga. Tai neturėtų stebinti, nepaisant to, kad dailininkas jau senokai pripažintas modernizmo klasiku Lietuvoje ir už jos ribų. Lietuvos nacionalinis muziejus P. Repšio kūrybai dedikuotoje retrospektyvoje pristato jo įvairių rūšių, žanrų bei technikų kūrinius nuo ankstyviausių iki naujausių. Parodos eksponatų jungiamoji grandis – istorija. P. Repšio ofortai, medaliai, reljefai, piešiniai, tapybos darbai pilni istorijos, jos reliktų ir veikėjų: karvedžių, valdovų, menininkų, kitų garsių herojų; bet lygiai taip pat – ir bevardžių kaimo ar miesto gyventojų: moterų, vyrų, vaikų.

Visiems be išimties P. Repšio kūrybos gerbėjams imponuoja tai, kad jis pasitiki klasika ir klasikos kalba, neabejoja grožio jėga, unikalumo verte, medžiaginio atlikimo kokybės reikšme.Parašykite atsiliepimą apie "Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dailės knygos

Giedrė Jankevičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrė Jankevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Petras Repšys: darbai. Parodos katalogas" perkama kartu