-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Petras Repšys: medaliai ir plaketės. Katalogas

Kaina: 29,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 29.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Petras Repšys: medaliai ir plaketės. Katalogas" aprašymas

Į katalogą sudėti 186 dailininko Petro Repšio sukurti medaliai. Jie suskirstyti į dvylika grupių, kaip antai: Lietuvos kultūros klasikams, savo kartos rašytojams, savo kartos dailininkams, senosios ir naujosios Lietuvos istorijos įvykiams ir asmenybėms skirti medaliai. Kataloginį kūrinio aprašą palydi dailėtyrininkės Giedrės Jankevičiūtės įdomiai papasakota medalio sukūrimo istorija arba platus menotyrinis komentaras.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Petras Repšys: medaliai ir plaketės. Katalogas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dailės knygos

Giedrė Jankevičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Petras Repšys: medaliai ir plaketės. Katalogas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Petras Repšys: medaliai ir plaketės. Katalogas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Petras Repšys: medaliai ir plaketės. Katalogas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Petras Repšys: medaliai ir plaketės. Katalogas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrė Jankevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Petras Repšys: medaliai ir plaketės. Katalogas" perkama kartu