⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai

Kaina: 3,49 €
Kaina su kodu: 3,32 €
Nuolaidos kodas: PENKI
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai" aprašymas

Katinas Findusas labai nori išmokti skaityti ir rašyti. Tad Dėdulė Petsonas sugalvojo pačių įdomiausių užduočių ir žaidimų, kurie padės įsiminti ir atpažinti raides, dėlioti iš jų žodžius bei sakinius.

Findusui šios užduotys taip patiko, kad katinėlis nusprendė pasidalinti jomis su visais. Šioje knygelėje rasi pačius smagiausius raidžių labirintus, dėliosi žodžius, spręsi logines užduotis, pieši ir netgi šifruosi slaptą muklų kodą. Žaisk ir mokykis skaityti bei rašyti drauge su Petsonu ir Findusu!

Kuo ši knyga „Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai“ naudinga:

    • Veikia kaip terapija.

    • Lavina rankos ir akies tarpusavio koordinaciją.

    • Lavina smulkiąją motoriką.

    • Ugdo kantrybę ir gebėjimą susikaupti.

    • Gerina pasitikėjimą savimi.

    • Stimuliuoja kūrybiškumą.

    • Lavina gebėjimą pažinti ir tinkamai parinkti spalvas.

Svenas Nordqvistas gimė Helsinborgo mieste. Jau penkiolikos jis svajojo tapti iliustruotoju, todėl studijuodamas architektūrą lankė ir dailės bei piešimo kursus. Svenas yra iliustravęs net mokyklinių vadovėlių, o nuo jų jis žengė nelabai toli – prie knygų vaikams. Jo grafikos darbai eksponuojami įvairiose tarptautinėse meno parodose.Parašykite atsiliepimą apie "Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai", kurį pristato Anja Eriksson, Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų "Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anja Eriksson, Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Petsono ir Finduso užduotys. Raidės ir žodžiai" perkama kartu