0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pianisto chrestomatija (su 2CD)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,79 €
Kaina knygyne: 26,29 €*
Sutaupote: 4.50 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pianisto chrestomatija (su 2CD)


2021-06-30 21.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pianisto chrestomatija (su 2CD)" aprašymas

Leidinys „Pianisto chrestomatija“ skiriamas muzikos ir meno mokyklų mokiniams pirmiesiems dvejiems mokymosi metams. Tai leidinio „Pianisto pradžiamokslis“ (2012) tąsa.
Repertuarą sudaro vertingiausi laiko ir praktinio darbo patikrinti kūriniai. Įvairūs tiek jų žanrai, stiliai, tiek geografija. Mažieji pianistai turės progą skambinti ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Amerikos, Japonijos ir Rusijos kompozitorių kūrinius. Parenkant repertuarą šiam leidiniui, visų kūrinėlių aplikatūra, štrichai, dinamika, frazuotė ir tempas buvo patikslinti, o kai kurių – naujai sužymėti.
Sudarydamas repertuarą, mokytojas turėtų atsižvelgti į mokinių gebėjimus, amžių ir daromą pažangą. Šiame leidinyje daug vietos skiriama pianisto technikai lavinti, nemaža dalis kūrinių Lietuvoje publikuojami pirmą kartą.

Leidinio repertuaras sudarytas pagal žanrus ir išdėstytas penkiuose sąsiuviniuose:
Pratimai, gamos ir etiudai.
Pjesės.
Kanonai ir senoviniai šokiai.
Sonatinos, variacijos ir rondo.
Ansambliai.

„Pianisto chrestomatijos“ repertuaras įrašytas į dvi kompaktines plokšteles. Tai padės mažiesiems pianistams įsiklausyti į atliekamus kūrinius ir juos tiksliau paskambinti. Kai kurie kūriniai įrašyti naudojant skirtingus tembrus: lietuvių liaudies dai?nos – chorinio dainavimo tembru, o baroko ir klasicizmo epochos kūriniai – vargonų ir klavesino tembrais. Išgirdę skirtingus tembrus, mokiniai geriau įsivaizduos atliekamos muzikos stilių bei charakterį ir galės tiksliau perteikti skambinamų kūrinių meninį įvaizdį.

Visas „Pianisto chrestomatijos“ sąsiuvinių ir CD rinkinys įpakuotas specialioje dėžutėje.Parašykite atsiliepimą apie "Pianisto chrestomatija (su 2CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pianisto chrestomatija (su 2CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aušra Kučinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aušra Kučinskienė su knyga Pianisto chrestomatija (su 2CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pianisto chrestomatija (su 2CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aušra Kučinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pianisto chrestomatija (su 2CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pianisto chrestomatija (su 2CD)" perkama kartu