0

Pianisto chrestomatija (su 2CD)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 21,79 €
Knygyne: 26,29 €*
Sutaupote: 4.50 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Pianisto chrestomatija (su 2CD)

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 21x29, dėžutė
  • ISBN ar kodas: 9790706159010

2020-06-30 21.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Leidinys „Pianisto chrestomatija“ skiriamas muzikos ir meno mokyklų mokiniams pirmiesiems dvejiems mokymosi metams. Tai leidinio „Pianisto pradžiamokslis“ (2012) tąsa.
Repertuarą sudaro vertingiausi laiko ir praktinio darbo patikrinti kūriniai. Įvairūs tiek jų žanrai, stiliai, tiek geografija. Mažieji pianistai turės progą skambinti ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Amerikos, Japonijos ir Rusijos kompozitorių kūrinius. Parenkant repertuarą šiam leidiniui, visų kūrinėlių aplikatūra, štrichai, dinamika, frazuotė ir tempas buvo patikslinti, o kai kurių – naujai sužymėti.
Sudarydamas repertuarą, mokytojas turėtų atsižvelgti į mokinių gebėjimus, amžių ir daromą pažangą. Šiame leidinyje daug vietos skiriama pianisto technikai lavinti, nemaža dalis kūrinių Lietuvoje publikuojami pirmą kartą.

Leidinio repertuaras sudarytas pagal žanrus ir išdėstytas penkiuose sąsiuviniuose:
Pratimai, gamos ir etiudai.
Pjesės.
Kanonai ir senoviniai šokiai.
Sonatinos, variacijos ir rondo.
Ansambliai.

„Pianisto chrestomatijos“ repertuaras įrašytas į dvi kompaktines plokšteles. Tai padės mažiesiems pianistams įsiklausyti į atliekamus kūrinius ir juos tiksliau paskambinti. Kai kurie kūriniai įrašyti naudojant skirtingus tembrus: lietuvių liaudies dai?nos – chorinio dainavimo tembru, o baroko ir klasicizmo epochos kūriniai – vargonų ir klavesino tembrais. Išgirdę skirtingus tembrus, mokiniai geriau įsivaizduos atliekamos muzikos stilių bei charakterį ir galės tiksliau perteikti skambinamų kūrinių meninį įvaizdį.

Visas „Pianisto chrestomatijos“ sąsiuvinių ir CD rinkinys įpakuotas specialioje dėžutėje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu