Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pianisto chrestomatija (su 2CD)

Kaina: 25,69 €
Kaina su kodu: 23,12 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 25.685 InStock
Į krepšelį 23,12 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Pianisto chrestomatija (su 2CD)“ aprašymas

Leidinys „Pianisto chrestomatija“ skiriamas muzikos ir meno mokyklų mokiniams pirmiesiems dvejiems mokymosi metams. Tai leidinio „Pianisto pradžiamokslis“ (2012) tąsa.
Repertuarą sudaro vertingiausi laiko ir praktinio darbo patikrinti kūriniai. Įvairūs tiek jų žanrai, stiliai, tiek geografija. Mažieji pianistai turės progą skambinti ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Amerikos, Japonijos ir Rusijos kompozitorių kūrinius. Parenkant repertuarą šiam leidiniui, visų kūrinėlių aplikatūra, štrichai, dinamika, frazuotė ir tempas buvo patikslinti, o kai kurių – naujai sužymėti.
Sudarydamas repertuarą, mokytojas turėtų atsižvelgti į mokinių gebėjimus, amžių ir daromą pažangą. Šiame leidinyje daug vietos skiriama pianisto technikai lavinti, nemaža dalis kūrinių Lietuvoje publikuojami pirmą kartą.

Leidinio repertuaras sudarytas pagal žanrus ir išdėstytas penkiuose sąsiuviniuose:
Pratimai, gamos ir etiudai.
Pjesės.
Kanonai ir senoviniai šokiai.
Sonatinos, variacijos ir rondo.
Ansambliai.

„Pianisto chrestomatijos“ repertuaras įrašytas į dvi kompaktines plokšteles. Tai padės mažiesiems pianistams įsiklausyti į atliekamus kūrinius ir juos tiksliau paskambinti. Kai kurie kūriniai įrašyti naudojant skirtingus tembrus: lietuvių liaudies dai?nos – chorinio dainavimo tembru, o baroko ir klasicizmo epochos kūriniai – vargonų ir klavesino tembrais. Išgirdę skirtingus tembrus, mokiniai geriau įsivaizduos atliekamos muzikos stilių bei charakterį ir galės tiksliau perteikti skambinamų kūrinių meninį įvaizdį.

Visas „Pianisto chrestomatijos“ sąsiuvinių ir CD rinkinys įpakuotas specialioje dėžutėje.Parašykite atsiliepimą apie „Pianisto chrestomatija (su 2CD)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Natų ir dainynų knygos

Sud. Aušra Kučinskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Pianisto chrestomatija (su 2CD)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Pianisto chrestomatija (su 2CD)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Pianisto chrestomatija (su 2CD)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Pianisto chrestomatija (su 2CD)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Aušra Kučinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Pianisto chrestomatija (su 2CD)“ perkama kartu