0

Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD)

Informacija

Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD)

  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 22x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9785430057626

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD)" aprašymas

Pianisto pradžiamokslis skiriamas muzikos ir meno mokyklų pirmokams, skambinantiems fortepijonu. Mokiniai mokysis pirmųjų skambinimo fortepijonu įgūdžių ir elementariosios muzikos teorijos. Čia pateikiama aranžuotų lietuvių liaudies dainų ir originalių kompozicijų. Labai svarbūs pratimai būsimojo pianisto rankoms lavinti.

Parašykite atsiliepimą apie "Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Aušra Kučinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Aušra Kučinskienė su knyga Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aušra Kučinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pianisto pradžiamokslis. Mokinio knyga (su CD)" perkama kartu