0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Piemenėlė ir kaminkrėtys

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 0.87 SoldOut

Knygos "Piemenėlė ir kaminkrėtys" aprašymas

Atsižvelgdama į pradinių klasių mokytojų ir tėvų pageidavimus, „Šviesos“ leidykla ėmėsi rengti spaudai naują skaitinių seriją pradinių klasių mokiniams – „Pradinuko biblioteka“. Jos esmė tokia: pateikti vaikams atskiromis knygelėmis tuos kūrinius, kurių ištraukos arba adaptuotas variantas yra įdėtas į elementorių „Šaltinėlis“, antros klasės „Šaltinėlį“ ir trečios bei ketvirtos klasės „Šaltinį“. Tie vaikai, kurie ateina į pirmąją klasę jau mokėdami skaityti, turės galimybę iš anksto perskaityti jiems tinkamus tekstus, o tie, kuriems mokykloje sunkiau sekasi skaityti, patrauklių iliustracijų ir įdomių siužetų viliojami be didesnių pastangų įgis tvirtų skaitymo įgūdžių. Leidykla stengiasi, kad serijos knygelės būtų visapusiškai dailios ir atitiktų tokio amžiaus vaikų literatūrai keliamus reikalavimus.
Šios knygos dailininkė DIANA MONKEVIČIŪTĖ


Parašykite atsiliepimą apie "Piemenėlė ir kaminkrėtys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Piemenėlė ir kaminkrėtys", kurią skaitytojams dovanoja Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen) su knyga "Piemenėlė ir kaminkrėtys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Piemenėlė ir kaminkrėtys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hansas Kristianas Andersenas (Hans Christian Andersen). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Piemenėlė ir kaminkrėtys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Piemenėlė ir kaminkrėtys" perkama kartu