0

Piemuo norėjo Hamletu būti

  • Nuolaida knygai -66%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 5,75 €*
Sutaupote: 3.76 € (66%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Piemuo norėjo Hamletu būti

  • Leidėjas: Santara
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9789986868491

2021-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Piemuo norėjo Hamletu būti" aprašymas

Naujoje esė knygoje „Piemuo norėjo Hamletu būti" prozininkas Romas Gudaitis, nevengdamas sąžiningos akistatos su skaudžia teisybe, atskleidžia daug įdomių faktų iš pastarųjų metų Lietuvos kultūrinio, politinio, visuomeninio vyksmo, kuriame jis pats aktyviai dalyvavo.

Romo Gudaičio kūryba: romanai "Sėjėjai", "Kartos", "Metaforų medžiotojai", "Chamskio eros rytas", "Invazija į Prahą ir širdis", apysaka "Lemties broliai", eseistikos rinktinė "Mes - iš peršautų dainų krašto".

Parašykite atsiliepimą apie "Piemuo norėjo Hamletu būti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Piemuo norėjo Hamletu būti, kurią skaitytojams dovanoja Romas Gudaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Gudaitis su knyga Piemuo norėjo Hamletu būti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Piemuo norėjo Hamletu būti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Gudaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Piemuo norėjo Hamletu būti palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Piemuo norėjo Hamletu būti" perkama kartu