⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pieno gaminių technologija

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pieno gaminių technologija" aprašymas

"Kolegijų studentams skirtoje knygoje pateikiau žinias apie pieno gaminių asortimentą, jų gamybos pagrindinius ir pagalbinius, bendruosius ir specialiuosius technologijos procesus, apibūdinau reikalavimus žaliavoms ir pagrindinėms medžiagoms, nurodžiau gaminių juslines, fizikines chemines bei mikrobiologines savybes, maistinę ir energinę vertę."
Autorius  • Autorius: Aloyzas Gudonis
  • Leidėjas: Utenos Indra
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 269
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094554964

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pieno gaminių technologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maisto technologijos knygos

Aloyzas Gudonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pieno gaminių technologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pieno gaminių technologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pieno gaminių technologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pieno gaminių technologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aloyzas Gudonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pieno gaminių technologija" perkama kartu