0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas)

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas)


2021-05-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas)" aprašymas

Mokomoji knyga.

ĮVADAS

Enciklopedijose ir tarptautinių žodžių žodynuose ekologija vadinama biologijos mokslo šaka, tirianti gyvosios ir negyvosios gamtos ryšį su aplinka.

Kokybė - filosofinė kategorija. Tai jutimais, išgyvenimais arba intelektine įžvalga pajaučiama ir suvokiama ko nors apibrėžta savybė arba apibrėžtumą sudaranti tų savybių visuma. Pieno kokybę, kaip filosofinę kategoriją, vartoja daugybė pieno gamintojų ir vartotojų, todėl ji traktuojama labai įvairiai - tiek objektyviai, tiek subjektyviai, kartais visiškai priešingai, priklausomai nuo turimų objektyvių žinių apie pieno kokybę ar subjektyvių kokybės pajutimo, suvokimo ir įvertinimo įgūdžių. Materialinių vertybių kūrimo srityje filosofinė kokybės kategorija yra konkretesnė. Tai su tam tikrais reikalavimais susijęs produkto, proceso, darbų ar sistemos apibūdinimas, kuriuo nusakomas jų gebėjimas patenkinti žmonių poreikius ir atitikti paskirtį. Enciklopediniai leidiniai išskiria kelis požiūrius į kokybę. Produkto kokybė - tai tikslus ir objektyviai įvertinamas dydis, ją atspindi produkto savybės ir požymiai. Kokybė vartotojui – tai vartotojo reikalavimų produktui atitikimo lygis. Šiuo aspektu produkto kokybė sunkiai nustatoma dėl skirtingo vartotojų skonio ir poreikių. Kokybė gamyboje apibrėžiama kaip atitiktis iš anksto numatytų parametrų, išreikštų kokybės standartais, techninėmis sąlygomis, receptais ir kitais dokumentais. Kokybė vertės požiūriu - tai sąnaudų ir kainos santykis; geros kokybės produktas, pasižymintis tinkamomis savybėmis ir efektyviai eksploatuojamas priimtinomis sąlygomis.

Pieną ir iš jo pagamintus pieno produktus žmonės vartojo nuo seno, kai prisijaukino žinduolius gyvulius. Pienas, kaip pirmasis ir maištingiausias produktas, daugelyje šalių yra vaisingumo, taip pat proto peno ir nemirtingumo simbolis. Enciklopediniuose leidiniuose, aprašančiuose žmonių gyvenimą Biblijos krašte, nurodoma, kad jau tada. t. y. prieš Kristų, jie „sviesto per daug nevartojo, nes karšiame ore jį sunku išlaikyti, užtat sūrį bei rūgusį pieną visi mėgo“. Ten taip pat nurodyta, kad „patys neturtingiausi valgydavo varškę iš rauginto avių pieno“.


  • Autorius: Aloyzas Gudonis
  • Leidėjas: Utenos Indra
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 116
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094552212

Parašykite atsiliepimą apie "Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie žemės ūkį

Aloyzas Gudonis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aloyzas Gudonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pieno kokybė (papildytas ir pataisytas leidimas)" perkama kartu