0

Piešiame pirštų atspaudais

  • Nuolaida knygai -49%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 3.30 € (49%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Piešiame pirštų atspaudais

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 20x25, minkšti iviršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9789955228059

2021-01-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Piešiame pirštų atspaudais" aprašymas

Šuo, katė ir pelė, gėlės ir drugeliai, linksmi žmogiukai ir pabaisos...
Iš pirštų atspaudų galima sukurti daugybę nuostabių piešinių! Reikės tik vandeninių dažų arba dažų kempinėlių, pieštukų ir jūsų pačių pirštukų! Kiekvienas žingsnis knygoje vaizdžiai ir suprantamai paaiškintas, o pasitelkę vaizduotę, galėsite sukurti ką tik panorėję!

Linkime patirti tikrą kūrybos džiaugsmą!

Parašykite atsiliepimą apie "Piešiame pirštų atspaudais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Piešiame pirštų atspaudais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Piešiame pirštų atspaudais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Piešiame pirštų atspaudais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Piešiame pirštų atspaudais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Piešiame pirštų atspaudais" perkama kartu