0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams (knyga su defektais)

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-11-16 Jūratė

Nepatiko, nesudomino... O dar 3 nusipirkau


Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 2.99 SoldOut

Knygos "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Carlos Sonheim "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams" siūlo užduočių, projektų, idėjų ir įvairių technikų rinkinį visiems metams – tapsite daug kūrybiškesni mene ir gyvenime!

Ši įkvepianti knyga "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams" parodys smagių būdų, kaip išmokti piešti ir įgyti patirties eksperimentuojant ir žaidžiant. Čia nekalbama apie gerus ir blogus rezultatus, bet ugdomas meistriškumas ir pasitikėjimas. Tai pakylės Jūsų kūrybą į daug aukštesnį lygį.

Taip pat skaitykite: Susan Schwake "Meno laboratorija vaikams".

Iš anglų kalbos vertė Vaida Keleras


  • Autorius: Carla Sonheim
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 22x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271014-BR

2021-11-16

Nepatiko, nesudomino... O dar 3 nusipirkau

Parašykite atsiliepimą apie "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams (knyga su defektais)", kurį parašė Carla Sonheim. Siūlome ne tik išsamų "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Carla Sonheim. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Piešimo laboratorija mišriomis technikomis kuriantiems menininkams (knyga su defektais)" perkama kartu