0

Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 29,99 €
Kaina knygyne: 39,19 €*
Sutaupote: 9.20 € (24%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M

  • Leidėjas: Lietuvių kalbos instituto leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 684
  • ISBN ar kodas: 9786094111884

2020-10-31 29.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M" aprašymas

Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas yra išsamusis aiškinamasis Varėnos rajono pietinės dalies šnektų žodynas, į kurį sudėta iš šnekamosios kalbos ir rankraštinių rašytinių šaltinių surinkta medžiaga.
Į žodyną įtraukta paveldoji ir skolintoji leksika, senieji ir naujieji skoliniai, hibridai. Žodžių reikšmes iliustruojantys sakiniai užrašyti fonetine transkripcija.

Pirmajame tome "Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M" pateikiami A-M raidėmis prasidedantys žodžiai. Įvadinėje dalyje aptartas šnektų plotas ir būdingiausios ypatybės, žodyno sandara ir rengimo principai.

Parašykite atsiliepimą apie "Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalbos tarmės ir šnektos

Asta Leskauskaitė, Vilija Ragaišienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Asta Leskauskaitė, Vilija Ragaišienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pietinių pietų aukštaičių šnektų žodynas, T. 1, A-M" perkama kartu