0

Pirkėjų atsiliepimai

Pietų ašigalis

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pietų ašigalis" aprašymas

Garsaus norvegų keliautojo, atradėjo Roaldo Amundseno (1872–1928) prisiminimai „Pietų ašigalis“ – tai nuotykių ir pavojų kupinas pasakojimas apie kelionę į visišką nežinią, į baugią sniego ir ledo karalystę.

1909 m. knygos autorius sugalvojo gudrų planą aplenkti britų kapitono Roberto Falcono Scotto planuojamą ekspediciją į piečiausią planetos tašką, kur niekad nebuvo žengusi žmogaus koja, ir pasiekti jį pirmas.

Po tikslių skaičiavimų ir kruopštaus pasirengimo XX a. pradžios vikingai laivu „Framas“ išplaukė Antarktidos link, ten įsirengė stovyklą ir pradėjo ruoštis lemiamam žygiui. Išaušus numatytai dienai, Amundsenas su keturiais ištikimais bičiuliais ir šunų traukiamomis rogėmis pajudėjo į pietus, pakeliui įveikdami siaubingas prarajas lede, baugius antarktinius kalnus ir begalines sniego dykumas.


  • Autorius: Roald Amundsen
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269595
  • Vertėjas: Vitalijus Michalovskis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pietų ašigalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Geografijos knygos

Roald Amundsen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pietų ašigalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pietų ašigalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pietų ašigalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pietų ašigalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Roald Amundsen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pietų ašigalis" perkama kartu