0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.25 SoldOut
Knygos "Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas" aprašymas
Leidinys "Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas" - tai išsamus kelionių vadovas po istorinio Medininkių regiono pietinę dalį - Šilalės rajono Laukuvos apylinkes.

Įvade trumpai aptariama jų gamta ir svarbiausi praeities bruožai.
Pagrindinėje dalyje aprašytos 32 gyvenamos vietovės, pristatomi ten esantys gamtos, istorijos ir kultūros paminklai: Pjaunios pelkė, Laumenų ąžuolas ir skroblynas, Aukštagirės mitologinis akmuo, Medvėgalio ir Dievyčio kalnai, Treigių, Burbiškių ir Bilionių piliakalniai, Karūžiškės alkakalnis, Sietuvų ir Reistrų kūlgrindos, Laukuvos ir Požerės bažnyčios ir kapinės, 1863 m. sukilėlių kapai Riešketuose, Laisvės kovotojus primenantys paminklai Dvarviečiuose, Vabaluose, Gulbėse ir kitur.

Svarbiausios 55-ios lankytinos vietos pažymėtos priešlapiuose pateikiamuose žemėlapiuose (M 1:76 000).

Leidinį iliuostruoja 183 nuotraukos, schemos, piešiniai, žemėlapių fragmentai. Žinynas skiriamas kultūrinio pažintinio turizmo mėgėjams, taip pat visiems, besidomintiems Lietuvos istorija, gamtos ir kultūros paveldu.


Parašykite atsiliepimą apie "Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas", kurią skaitytojams dovanoja Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė su knyga "Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pietų Medininkai. Keliautojo po Laukuvos apylinkes žinynas" perkama kartu