⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pietų žemaičiai raseiniškiai

Kaina: 9,29 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pietų žemaičiai raseiniškiai" aprašymas

„Pietų žemaičiai raseiniškiai“ - tai mokomoji knyga su elektroninėmis laikmenomis, padėsianti susipažinti su visomis tarmėmis, plėsti akiratį, turtinti žodyną ir daugiau sužinoti apie gimtojo krašto kultūrą, istoriją, žmonių savimonę, lietuvių santykius su kitomis tautomis.

Knygoje „Pietų žemaičiai raseiniškiai“ pristatoma raseiniškių kalba ir bent iš dalies atskleidžiamas jų gyvenimas. Šis leidinys skiriamas mokiniams ir jų mokytojams, taip pat aukštųjų mokyklų pirmosios pakopos (bakalauro) studentams, norintiems pagilinti savo dialektologijos žinias ar pasipraktikuoti skaitant transkribuotus tekstus. Knyga pravers ir tyrėjams, ieškantiems vienokių ar kitokių formų, fiksuojamų tik lietuvių kalbos tarmėse, tautosakos perliukų ir kt.

Leidinyje „Pietų žemaičiai raseiniškiai“ taip pat supažindinama su iš šio krašto kilusiais kalbininkais, pateikiama nemažai įvairaus sudėtingumo klausimų, užduočių ir iliustracijų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pietų žemaičiai raseiniškiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie lietuvių kalbos tarmes ir šnektas

Gintarė Judžentytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pietų žemaičiai raseiniškiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pietų žemaičiai raseiniškiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pietų žemaičiai raseiniškiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pietų žemaičiai raseiniškiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintarė Judžentytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pietų žemaičiai raseiniškiai" perkama kartu