0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pijoko chrestomatija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.45 SoldOut

Knygos "Pijoko chrestomatija" aprašymas

Šiuolaikinis groteskiškas romanas, kuriame ironiškai linksmai ir sykiu graudžiai interpretuojamos, perpasakojamos herojiškos praeities ir „nepriekaištingos“ dabarties pilietinės visuomenės realijos.

Kritikų pastebėta kunčiška „vaizduotės orgija“ atveria visą girtuoklystės „žavesį ir skurdą“.


Aido Marčėno frazė, ištarta per knygos pristatymą bare „In vino“: "Aš šitą knygą perskaičiau ir nesigailiu"  - tai geriausia knygos reklama.

  • Autorius: Herkus Kunčius
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955341796

Parašykite atsiliepimą apie "Pijoko chrestomatija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pijoko chrestomatija", kurią skaitytojams dovanoja Herkus Kunčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herkus Kunčius su knyga "Pijoko chrestomatija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pijoko chrestomatija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herkus Kunčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pijoko chrestomatija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pijoko chrestomatija" perkama kartu